Przejdź do treści

studia

Nawigacja: START arrow Rekrutacja arrow Kierunki zamawiane
Przejdź do treści
projekty ue
Kierunki zamawiane
Kierunki zamawiane wracają Utwórz PDF Drukuj
Autor: MNiSW   
29.05.2014.

MNiSWOd 2009 do 2012 roku kandydaci na studia mogli korzystać z pomocy rządowej w ramach programu kierunków zamawianych. Po krótkiej przerwie projekt wraca - ponownie przyszli studenci będą mieli szansę na studiowanie kierunków kluczowych dla polskiej gospodarki, uzyskując z tego tytułu profity. W poprzedniej edycji studenci otrzymywali stypendium nawet w wysokości 1 tys. złotych miesięcznie, mogli także uczestniczyć m.in. w płatnych praktykach oraz projektach badawczych.

Czytaj całość
 
Studia zamawiane II stopnia - informatyka stosowana i fizyka techniczna na UMK Utwórz PDF Drukuj
Autor: Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK w Toruniu   
15.02.2013.

WFAiISWydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu uczestniczy w programie znanym jako „studia zamawiane” od jego początku. Kierunkami zamawianymi prowadzonymi przez Wydział są: fizyka, fizyka techniczna, automatyka i robotyka oraz informatyka stosowana. W naborze na rok akademicki 2012/13 programem objęte są fizyka, na pierwszym stopniu studiów, oraz fizyka techniczna i informatyka stosowana, na II stopniu studiów. Nabór trwa do 7 marca 2013r.

Czytaj całość
 
Za moment ruszy rekrutacja na zamawiane studia II stopnia na AGH Utwórz PDF Drukuj
Autor: Joanna Rams-Pietraszewska, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie   
24.01.2013.

AGHWychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku na absolwentów uczelni technicznych, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Wydziały: Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska (WGGiOŚ), Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska (WGGiIŚ), Górnictwa i Geoinżynierii (WGiG), oferują możliwość kształcenia na kierunkach zamawianych: inżynierii środowiska (WGGiOŚ, WGGiIŚ i WGiG) i ochronie środowiska (WGGiOŚ). W lutym rozpocznie się rekrutacja na studia II stopnia na wymienionych kierunkach.

Czytaj całość
 
Od studenta do eksperta – ochrona środowiska w praktyce na UMCS Utwórz PDF Drukuj
Autor: Jarosław Dymara, UMCS   
22.11.2012.

UMCS Wydział Chemii UMCS w Lublinie realizuje projekt „Od studenta do eksperta – ochrona środowiska w praktyce”, w którym może wziąć udział każdy student studiujący stacjonarnie (studia dzienne) ochronę środowiska lub chemię na Wydziale. Najlepsi studenci na każdym roku studiów mają szansę na stypendium od 600 do 1000 zł.

Czytaj całość
 
Jeszcze jest szansa na studiowanie kierunków zamawianych - wybierz ZUT! Utwórz PDF Drukuj
Autor: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie   
13.09.2012.

ZUTZachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie zaprasza do studiowania kierunków zamawianych. Kandydaci mogą wybierać spośród 5 dofinansowanych kierunków studiów I stopnia. Wydział Elektryczny oferuje automatykę i robotykę oraz teleinformatykę. Natomiast Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej zaprasza kandydatów na technologię chemiczną, inżynierię chemiczną i procesową oraz ochronę środowiska. Rejestracja na studia potrwa do 25 września.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 15 z 32
Generated in 1.42164 Seconds