Przejdź do treści

studia

Nawigacja: 
Przejdź do treści
Oferta reklamowa Drukuj
formularz zamówienia
Kampanie bannerowe - rodzaje reklam:

ks-reklamy-640-1.pngA. Billboard / Leaderboard / Full banner
Jest to reklama o wielkości 750x100 px (Billboard), 728x90 px (Leaderboard) lub 468x60 px (Full banner), statyczna lub dynamiczna, umieszczona w górnej części serwisu, na każdej stronie serwisu.

B. Skyscraper
Jest to reklama o wielkości 120x600 px, statyczna lub dynamiczna, umieszczona w lewej kolumnie, na każdej stronie serwisu.

C. Square button
Jest to reklama o wielkości 125x125 px, statyczna lub dynamiczna, umieszczona w lewej kolumnie, w niektórych sekcjach serwisu (Forum, Artykuły, Dzieje się, Rekrutacja).

D. AdWords - Leaderboard
Możliwa jest również emisja reklam w serwisie poprzez reklamy Google AdWords. Po rejestracji w tym programie, określeniu typu reklam oraz budżetu reklamowego, należy wybrać reklamy "kierowane na witryny" i wskazać stronę kierunkistudiow.pl.

Formaty reklam

Emitujemy banery dynamiczne (Flash) oraz statyczne (.jpg, .gif, .png). W przypadku reklam statycznych należy mailem podać link, do którego ma prowadzić kliknięcie banera. W przypadku reklam Flash należy stosować zmienną clickTAG, która jest szeroko stosowaną metodą śledzenia kliknięć reklam Flash. Więcej informacji o prawidłowym wdrażaniu zmiennej clickTAG . Alternatywnie, dopuszczamy emisję banera Flash z kodem otwierającym po kliknięciu adres "zaszyty" w kodzie, koniecznie w nowym oknie przeglądarki - jednak ten typ banera nie pozwala na śledzenie jego kliknięć.

1. Kampanie rozliczane w oparciu o liczbę odsłon

Bannery wyświetlane są w systemie rotacyjnym, przez cały czas trwania kampanii. W zakresie targetowania reklam oferujemy:
  • geolokalizację (wyświetlanie w wybranych województwach),
  • określenie czasu (dni tygodnia i pory dnia) wyświetlania reklamy,
  • capping (określenie maksymalnej ilości wyświetleń jednemu użytkownikowi w ciągu godziny/dnia/tygodnia/miesiąca).
W połączeniu z ustaleniem wymienionych opcji targetowania istnieje możliwość zamówienia bannera na wyłączność. Prosimy o kontakt celem ustalenia możliwości rezerwacji miejsca reklamowego w żądanym czasie.

Reklamy rozliczane są w modelu CPM, a więc za każdy 1000 wyświetleń.  Przy zamówieniach powyżej 10 tys. wyświeleń oferujemy atrakcyjne rabaty, które negocjujemy indywidualnie.


2. Kampanie rozliczane za czas emisji

Kampanie rozliczane w modelu FF (Flat Fee) wyceniane są indywidualnie. Koszt uzależniony jest od okresu emisji reklamy, prognozowanej ilości odsłon, łącznej ilości zamówień itp.

Oferujemy emisję banera w systemie rotacyjnym lub na wyłączność (po ustaleniu opcji targetowania i możliwości rezerwacji miejsca reklamowego).

 
Generated in 1.02699 Seconds