Przejdź do treści

studia

Nawigacja: START arrow Rekrutacja arrow Projekty UE
Przejdź do treści
Projekty UE
Informatyka – studia dofinansowane z UE w poznańskiej WSNHiD Utwórz PDF Drukuj
Autor: Agnieszka Lewicka, Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu   
16.05.2011.

WSNHiDMarzysz, by samodzielnie zaprojektować grę komputerową i system sztucznej inteligencji? Dzięki nowej specjalizacji na informatyce w WSNHiD masz taką szansę! Stypendium motywacyjne w wysokości 1000 zł miesięcznie, 3-miesięczne staże w firmach informatycznych obejmujące atrakcyjne wynagrodzenie 2400 zł brutto miesięcznie, kursy oparte na materiałach Microsoft oraz pracownia projektowania gier komputerowych wyposażona m.in. w nowoczesne konsole Xbox – to tylko część atutów, wynikających z dofinansowania kierunku informatyka przez Unię Europejską.

Czytaj całość
 
Studiuj specjalność Urzędnik sądowy na Uniwersytecie Łódzkim Utwórz PDF Drukuj
Autor: Uniwersytet Łódzki   
21.03.2011.

UŁUrzędnik sądowy to nowa specjalność na kierunku Administracja organizowana przez Uniwersytet Łódzki. Proponowane studia niestacjonarne I i II stopnia są dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, a ich realizacja odbywa się w ramach projektu „Kształcenie kadr dla potrzeb rynku flexicurity i gospodarki opartej na wiedzy – oferta kierunków nauk humanistyczno-społecznych UŁ”. W związku z tym studenci mogą liczyć na warunki preferencyjne przy opłatach za studia.

Czytaj całość
 
Prawo Podatkowe - studia podyplomowe na odległość Utwórz PDF Drukuj
Autor: Uniwersytet Łódzki   
11.03.2011.

UŁUniwersytet Łódzki zaprasza absolwentów studiów wyższych na Studium Prawa Podatkowego. Studia podyplomowe organizowane są w formie nauczania na odległość (tj. za pomocą platformy e-learningowej) i jest to nowość w ofercie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Czytaj całość
 
Italianistyka z translatoryką – nowa specjalność na Uniwersytecie Łódzkim Utwórz PDF Drukuj
Autor: Uniwersytet Łódzki   
08.03.2011.

UŁUniwersytet Łódzki zaprasza na studia I stopnia na kierunku filologia włoska ze specjalizacją przekładoznawczą. Jest to nowa specjalność, dofinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Studia zakończone tytułem licencjata filologii włoskiej przygotowują do zawodu tłumacza odmian specjalistycznych języka włoskiego i są bezpłatne.

Czytaj całość
 
Lepszy start z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy Utwórz PDF Drukuj
Autor: Urszula Kulesza, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy   
01.03.2011.

UKWZastanawiasz się czy kierunki techniczne, matematyczne i przyrodnicze są dla Ciebie? Boisz się zajęć z matematyki i fizyki? Zupełnie niepotrzebnie! Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ma dla Ciebie specjalną ofertę. W ramach projektu "Lepszy start absolwentów kierunków technicznych,  matematycznych i przyrodniczych" realizowanego od 1 marca 2010 do 31 sierpnia 2015 roku, zaplanowano szereg działań wspierających studentów i absolwentów kierunków technicznych.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 16 - 23 z 23
Generated in 1.16460 Seconds