Przejdź do treści

studia

Nawigacja: START arrow Rekrutacja
Przejdź do treści
projekty ue
Rekrutacja
Konkurs matematyczny PW w nowej odsłonie
21.11.2014.

MiNIW sobotę 22 listopada 2014 startuje XVI edycja PIK-a czyli Powszechnego Internetowego Konkursu  dla uczniów szkół średnich – Matematyka organizowanego przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Serwis kierunkistudiow.pl objął patronat medialny nad konkursem.

Czytaj całość
 
Bezpieczeństwo zdrowotne w Giżycku
28.10.2014.

WSBWyższa Szkoła Bezpieczeństwa z Poznania rośnie w siłę i właśnie ogłosiła otwarcie kolejnego wydziału na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Po uroczyście zainaugurowanym roku akademickim w Bartoszycach teraz przyszedł czas na Giżycko.

Czytaj całość
 
Mechanizmy funkcjonowania strefy euro - bezpłatna podyplomówka na UZ
19.10.2014.

UZNarodowy Bank Polski oraz Wydział Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Zielonogórskiego zapraszają w tym roku na kolejną, VI edycję bezpłatnych studiów podyplomowych „Mechanizmy funkcjonowania strefy euro” dofinansowanych przez Narodowy Bank Polski.

Czytaj całość
 
Prawo publiczne - nowy kierunek w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa
29.09.2014.

WSBWyższa Szkoła Bezpieczeństwa rośnie w siłę. Właśnie uruchomiła nowy wydział Uczelni na Mazurach w Bartoszycach, wprowadziła do swojej oferty edukacyjnej unikatowy - w skali kraju - kierunek bezpieczeństwo zdrowotne, ponadto już w trzech miastach – Poznaniu, Gdańsku i Gliwicach - można studiować psychologię na poziomie studiów I stopnia, a lada moment rozpocznie nabór na prawo publiczne.

Czytaj całość
 
Studiowanie z głową
24.09.2014.

SWPSObecnie w Polsce funkcjonuje ponad 400 szkół wyższych. Jesteśmy „potęgą akademicką” na tle innych krajów Unii Europejskiej. Panuje przekonanie, że wyższe wykształcenie zapewni zatrudnienie. Tak się jednak nie dzieje, co powoduje frustrację rosnącej liczby młodych bezrobotnych. W jaki sposób studiować, aby po studiach znaleźć dobrą pracę albo ją sobie stworzyć?

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 248
Generated in 1.15117 Seconds