Przejdź do treści

studia

Nawigacja: START arrow Rekrutacja
Przejdź do treści

Zasady rekrutacji 2016/2017

projekty ue
Rekrutacja
Nowe kierunki studiów i specjalność na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt UTP w Bydgoszczy
11.07.2016.
ImageWydział Hodowli i Biologii Zwierząt UTP w Bydgoszczy uruchomnił nowy kierunkek kształcenia na studiach stacjonarnych I-go stopnia - zoofizjoterapia oraz nową specjalność na studiach II stopnia na zootechnice - hodowla i chów zwierząt towarzyszących i egzotycznych.
Czytaj całość
 
Koniec rekrutacji na SGH
06.07.2016.
ImageJeszcze tylko dwa dni zostały na rejestrację w Internetowym Systemie Rekrutacyjnym, uzupełnienie ocen z matury oraz dokonanie przelewu za opłatę rekrutacyjną. Wszystkie te kroki należy wykonać by wziąć udział w rekrutacji do Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Czytaj całość
 
Perspektywa rozwoju pracowników branży kosmetycznej w WSIiZ w Warszawie
22.06.2016.
ImageWyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie wychodząc naprzeciw potrzebom światowych rynków otwiera studia inżynierskie na kierunku chemia kosmetyczna. Jak się okazuje nowy, ale bardzo istotny kierunek dla naszej gospodarki, w której to przemysł kosmetyczny jest wart miliony, a branża kosmetyczna jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi polskiej gospodarki.
Czytaj całość
 
Prestiż studiowania, czyli dlaczego warto podjąć studia na UJ?
16.06.2016.
ImageUniwersytet Jagielloński w Krakowie jest bardzo często wybierany przez licealistów ze względu na swój prestiż. Budowany przez lata autorytet oraz wielowiekowa tradycja skłaniają młodych ludzi do wstąpienia na uczelnię, w której łączą się ścieżki Jana Kochanowskiego, Mikołaja Kopernika i Wisławy Szymborskiej. Dobrze jest powiedzieć w towarzystwie: „Studiuję na UJ-ocie”.
Czytaj całość
 
Jeszcze tydzień do egzaminu na SGH
16.06.2016.
ImageJeszcze ponad tydzień został kandydatom na dzienne studia magisterskie w SGH na przygotowanie się do egzaminu z Wiedzy o Gospodarce. Wszystkie osoby, które zarejestrują się w Internetowym Systemie Rekrutacyjnym do 19 czerwca 2016 r., zostaną zaproszone na egzamin, który odbędzie się 27 czerwca 2016 r. w Gmachu Głównym SGH. Zdany egzamin będzie przepustką do złożenia dokumentów oraz rozpoczęcia studiów dziennych magisterskich w najlepszej szkole ekonomicznej w Polsce. 
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 303
Generated in 1.25077 Seconds