Przejdź do treści

studia

Nawigacja: START arrow Rekrutacja
Przejdź do treści
projekty ue
Rekrutacja
Geoinformatyka - nowy kierunek na Politechnice Warszawskiej
27.03.2015.

PWChcesz tworzyć mapy internetowe, aplikacje nawigacyjne czy zaawansowane trójwymiarowe wizualizacje terenu? Chcesz projektować bazy danych przestrzennych i programować zaawansowane algorytmy przetwarzania ogromnych zbiorów danych np. obrazów satelitarnych i lotniczych? Chcesz zdobyć jeden z „zawodów przyszłości”, masz zdolności informatyczne i ciekawość poznawania świata? – geoinformatyka na Politechnice Warszawskiej jest dla Ciebie!

Czytaj całość
 
Charakteryzacja i stylizacja - nowość w WST w Katowicach
24.03.2015.

WSTCharakteryzacja i stylizacja to nowe dwustemestralne studia podyplomowe na Wydziale Mediów, Aktorstwa i Reżyserii Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Oferta skierowana jest do osób (zarówno z Polski jak i z zagranicy) z obszaru kultury, zainteresowanych rozwojem predyspozycji artystycznych i kształtowaniem własnej osobowości twórczej.

Czytaj całość
 
Wydział Rolnictwa i Biotechnologii UTP w Bydgoszczy zaprasza kandydatów
24.03.2015.

WRiBJeśli chciałbyś związać swoją przyszłość z rolnictwem, biotechnologią, zostać architektem krajobrazu lub specjalistą z zakresu technologii żywności i żywienia człowieka  oraz nanobioinżynierii – weź pod uwagę ofertę Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Do wyboru masz stacjonarne i niestacjonarne studia inżynierskie (I stopnia), magisterskie (II stopnia) i doktoranckie (III stopnia).

Czytaj całość
 
Nowy kierunek na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej UTP w Bydgoszczy
18.03.2015.

WTiICHOferta kształcenia Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej UTP w Bydgoszczy jest związana przede wszystkim z potrzebami gospodarki regionu kujawsko-pomorskiego, znanego m.in. z rozwiniętego przemysłu chemicznego, przetwórczego, przemysłu rolno-spożywczego  oraz  materiałów polimerowych. W zwiazku z tym od 2014 roku Uczelnia proponuje kandydatom kierunek analityka chemiczna i spożywcza.

Czytaj całość
 
Agroturystyka a może hodowla zwierząt? WHiBZ UTP w Bydgoszczy zaprasza
09.03.2015.

WHiBZOd chwili powstania w roku 1971 Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt UTP w Bydgoszczy kształci studentów dostosowując kierunki, specjalności do bieżących potrzeb rolnictwa regionu i kraju. Co  roku dziesiątki absolwentów szkół średnich wybierają studia na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt, z czego istotna cześć decyduje się na zootechnikę.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 260
Generated in 1.11912 Seconds