Przejdź do treści

studia

Nawigacja: START arrow Rekrutacja
Przejdź do treści
projekty ue
Rekrutacja
Progi punktowe na uczelniach - rekrutacja 2014/2015
21.12.2014.

Death to the Stock PhotoPodobnie jak w minionych latach, prezentujemy Wam zestawienie obejmujące progi punktowe na poszczególnych kierunkach studiów. Progi punktowe publikuje tylko część uczelni, dlatego nasz wykaz zawiera wybrane politechniki, uniwersytety i uczelnie medyczne. Zapraszamy do zapoznania się z progami punktowymi podczas rekrutacji 2014/2015.

Czytaj całość
 
Najbardziej nowoczesny kierunek - kształcenie interdyscyplinarne w WAT, UAM i PŁ
17.12.2014.

WATW wyniku porozumienia trzech Uczelni: Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Politechniki Łódzkiej dla studentów stacjonarnych studiów II stopnia otwarto nowy interdyscyplinarny  kierunek studiów – chemia i inżynieria materiałów specjalnego przeznaczenia. Jest to kierunek eksperymentalny, ale dobrze przemyślany i wpasowany w krajowy system politechnicznego kształcenia wyższego.

Czytaj całość
 
Konkurs matematyczny PW w nowej odsłonie
21.11.2014.

MiNIW sobotę 22 listopada 2014 startuje XVI edycja PIK-a czyli Powszechnego Internetowego Konkursu  dla uczniów szkół średnich – Matematyka organizowanego przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Serwis kierunkistudiow.pl objął patronat medialny nad konkursem.

Czytaj całość
 
Bezpieczeństwo zdrowotne w Giżycku
28.10.2014.

WSBWyższa Szkoła Bezpieczeństwa z Poznania rośnie w siłę i właśnie ogłosiła otwarcie kolejnego wydziału na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Po uroczyście zainaugurowanym roku akademickim w Bartoszycach teraz przyszedł czas na Giżycko.

Czytaj całość
 
Mechanizmy funkcjonowania strefy euro - bezpłatna podyplomówka na UZ
19.10.2014.

UZNarodowy Bank Polski oraz Wydział Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Zielonogórskiego zapraszają w tym roku na kolejną, VI edycję bezpłatnych studiów podyplomowych „Mechanizmy funkcjonowania strefy euro” dofinansowanych przez Narodowy Bank Polski.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 250
Generated in 1.09921 Seconds