Przejdź do treści

studia

Nawigacja: START arrow Rekrutacja
Przejdź do treści
projekty ue
Rekrutacja
Agrochemia, a może glottodydaktyka? Nowe kierunki studiów I stopnia na UMCS
14.05.2015.

UMCSUniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie poszerzył swoją ofertę dydaktyczną o nowe kierunki studiów I stopnia. Wśród nowości znalazły się studia licencjackie: fizjoterapia, glottodydaktyka polonistyczna, English studies, monitoring i analityka środowiska oraz studia inżynierskie na kierunku agrochemia.

Czytaj całość
 
Wydział Zarządzania UŁ z nowymi kierunkami studiów
05.05.2015.

WZ UŁWydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, w odpowiedzi na zapotrzebowanie i oczekiwania studentów oraz rynku pracy, uruchamia nowe kierunki studiów. Maturzyści mogą teraz wybrać kierunek Przedsiębiorczość i zarządzanie innowacjami. Natomiast osoby, które ukończyły już studia licencjackie w dowolnej dziedzinie, mają możliwość podjęcia studiów drugiego stopnia na kierunku Business Management – magisterskich studiach uzupełniających, prowadzonych w języku angielskim.

Czytaj całość
 
Geoinformatyka - nowy kierunek na Politechnice Warszawskiej
27.03.2015.

PWChcesz tworzyć mapy internetowe, aplikacje nawigacyjne czy zaawansowane trójwymiarowe wizualizacje terenu? Chcesz projektować bazy danych przestrzennych i programować zaawansowane algorytmy przetwarzania ogromnych zbiorów danych np. obrazów satelitarnych i lotniczych? Chcesz zdobyć jeden z „zawodów przyszłości”, masz zdolności informatyczne i ciekawość poznawania świata? – geoinformatyka na Politechnice Warszawskiej jest dla Ciebie!

Czytaj całość
 
Charakteryzacja i stylizacja - nowość w WST w Katowicach
24.03.2015.

WSTCharakteryzacja i stylizacja to nowe dwustemestralne studia podyplomowe na Wydziale Mediów, Aktorstwa i Reżyserii Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Oferta skierowana jest do osób (zarówno z Polski jak i z zagranicy) z obszaru kultury, zainteresowanych rozwojem predyspozycji artystycznych i kształtowaniem własnej osobowości twórczej.

Czytaj całość
 
Wydział Rolnictwa i Biotechnologii UTP w Bydgoszczy zaprasza kandydatów
24.03.2015.

WRiBJeśli chciałbyś związać swoją przyszłość z rolnictwem, biotechnologią, zostać architektem krajobrazu lub specjalistą z zakresu technologii żywności i żywienia człowieka  oraz nanobioinżynierii – weź pod uwagę ofertę Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Do wyboru masz stacjonarne i niestacjonarne studia inżynierskie (I stopnia), magisterskie (II stopnia) i doktoranckie (III stopnia).

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 262
Generated in 2.65161 Seconds