Przejdź do treści

studia

Nawigacja: START arrow Rekrutacja
Przejdź do treści
projekty ue

II nabór 2015/2016

UTP Bydgoszcz
A Morska Szczecin
KUL Lublin
P Lubelska
PPWSZ Nowy Targ
PWSZ Skierniewice
PWSZ Wałbrzych
PWSZ Zamość
UE Poznań
U Jagielloński
UKW Bydgoszcz
U Medyczny Poznań
U Przyrod. Wrocław
Rekrutacja
Studia z adrenaliną
31.08.2015.

WSBMarzysz o pracy w Policji? Czujesz, że Twoim powołaniem jest służba w formacjach mundurowych? Chcesz zawodowo związać się ze Strażą Pożarną albo pracować w zespole zarządzania kryzysowego? Wybierz studia na kierunku Bezpieczeństwo narodowe w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Kierunek jest sztandarową ofertą Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych, działającego w strukturach WSB. Jego celem jest przygotowanie absolwentów do podjęcia pracy w jednostkach służby mundurowej, administracji publicznej oraz zespołach zarządzania kryzysowego.

Czytaj całość
 
Innowacje i przedsiębiorczość - nowość na Łazarskim
12.08.2015.

ŁazarskiMłodzi ludzie, którzy tuż po maturze planują swoją przyszłość zawodową stają przed dylematem, jaki wybrać kierunek studiów. Jest on o tyle poważny, że jego rozwiązanie, w przyszłości ma dać, jeśli nie gwarancję, to choćby szansę na podjęcie satysfakcjonującej i dobrze płatnej pracy. Wielu z nich chce iść o krok dalej i po odebraniu dyplomu uczelni wyższej marzy o założeniu własnej działalności, aby samemu stać się przedsiębiorcą oraz spełniać swoje pasje i ambicje. W realizacji takich planów z pewnością może pomóc studiowanie na kierunku Innowacje i Przedsiębiorczość na Uczelni Łazarskiego.

Czytaj całość
 
Wydział Zarządzania UŁ z kierunkiem Corporate Wellness
11.08.2015.

WZ UŁWydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego bacznie przygląda się dynamicznym zmianom jakie zachodzą w obrębie naszego stylu życia. Holistyczne podejście do pracy, balans między życiem prywatnym a zawodowym, ciągły rozwój osobisty, zdrowy styl życia, odejście od konsumpcjonizmu – to trendy, które możemy zaobserwować zarówno w życiu codziennym, jak i w zmieniających się przedsiębiorstwach. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w zakresie promowania holistycznego podejścia do pracownika, od października ruszają na Wydziale podyplomowe studia Corporate Wellness i holistyczne przywództwo.

Czytaj całość
 
Magisterska ekonomia na UZ
28.07.2015.

UZOd nowego roku akademickiego na Uniwersytecie Zielonogórskim ruszą studia drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku ekonomia. Studia będą prowadzone na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Rekrutacja potrwa do 14 września.

Czytaj całość
 
Studiuj z pasją i adrenaliną
21.07.2015.

WSBWyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej przypomina o trwającej rekrutacji na dzienne studia na Wydziale Zamiejscowym w Krakowie. Studenci mogą skorzystać z projektu „Wsparcie na starcie”, w ramach którego czesne na pierwszym roku studiów wynosi jedynie 100 zł miesięcznie!

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 277
Generated in 1.08953 Seconds