Przejdź do treści

studia

Nawigacja: START arrow Rekrutacja
Przejdź do treści

II nabór 2014/2015

AGH Kraków
A Morska Szczecin
APS Warszawa
KPSW Jelenia Góra
KUL Lublin
P Gdańska
P Krakowska
P Lubelska
P Łódzka
P Poznańska
P Wrocławska
PWSZ Sulechów
PWSZ Wałbrzych
UAM Poznań
UE Kraków
UE Poznań
U Jagielloński
UKW Bydgoszcz
UMK Toruń
U Medyczny Poznań
U Opolski
U Przyrod. Lublin
U Przyrod. Poznań
U Przyrod. Wrocław
U Szczeciński
UTP Bydgoszcz
U w Białymstoku
UWM Olsztyn
U Wrocławski
U Zielonogórski
Rekrutacja
Postaw na studia stacjonarne w Jańskim
25.08.2014.

JańskiWybierając studia w trybie stacjonarnym w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego studenci mają dodatkowe możliwości. Tylko w Jańskim weekend trwa dłużej! Studenci mają wolne nie tylko soboty i niedziele ale także poniedziałki. Ten dodatkowy dzień wolny od zajęć to dobry czas na spędzenie go z rodziną, czy też wykorzystanie na pracę, a przez to zdobycie doświadczenia zawodowego. Można go również przeznaczyć na realizację własnych pasji.

Czytaj całość
 
Specjalista ds. bezpieczeństwa w biznesie pilnie poszukiwany!
18.08.2014.

WSNHiDPonad trzy czwarte firm deklaruje, że bezpieczeństwo jest jedną z najważniejszych kwestii na poziomie zarządzania. Bezpieczeństwo w biznesie w WSNHiD to pierwsze studia licencjackie, które dedykowane są zarządzaniu procesami bezpieczeństwa w firmach produkcyjnych i usługowych, międzynarodowych korporacjach, instytucjach publicznych oraz organizacjach pozarządowych i międzyrządowych.

Czytaj całość
 
Dlaczego warto wybrać studia podyplomowe w Jańskim?
13.08.2014.

JańskiSzkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego w swej ofercie ma blisko 100 kierunków studiów podyplomowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku Uczelnia zaprasza na studia z zakresu pedagogiki i wychowania, architektury, zarządzania, doradztwa, coachingu, mediacji i wielu innych dyscyplin. Tak rozległy wachlarz oferowanych kierunków związany jest potrzebą rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności przez absolwentów szkół wyższych.

Czytaj całość
 
Studia podyplomowe w WSNHiD taniej nawet 500 zł
12.08.2014.

WSNHiDRuszyła rekrutacja na studia podyplomowe w WSNHiD. Zapisując się do 10 września można zaoszczędzić nawet 500 zł! W tegorocznej ofercie można znaleźć znane już i cenione przez słuchaczy kierunki jednolitych studiów podyplomowych, ale również naszą nowość – studia modułowe stanowiące znakomitą propozycję dla osób, które chcą w sposób samodzielny i świadomy pokierować swoim wykształceniem.

Czytaj całość
 
Postaw na logistykę i transport
11.08.2014.

WSBRosnące zarobki, szerokie możliwości rozwoju zawodowego i awansu, dynamiczne, międzynarodowe środowisko pracy. Tak w skrócie analitycy i obserwatorzy rynku opisują sektor usług logistycznych w Polsce, podkreślając, że w branży wciąż brakuje odpowiednio wykształconych specjalistów. To dobra wiadomość dla kandydatów na studia, którzy wciąż wahają się, jaki kierunek wybrać. 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 237
Generated in 0.19323 Seconds