Przejdź do treści

studia

Nawigacja: START arrow Rekrutacja
Przejdź do treści
projekty ue

II nabór 2014/2015

AGH Kraków
A Morska Szczecin
APS Warszawa
AWF Poznań
KPSW Jelenia Góra
KUL Lublin
P Gdańska
P Krakowska
P Lubelska
P Łódzka
P Poznańska
P Wrocławska
PWSZ Sulechów
PWSZ Wałbrzych
UAM Poznań
UE Kraków
UE Poznań
U Jagielloński
UKW Bydgoszcz
UMK Toruń
U Medyczny Poznań
U Opolski
U Przyrod. Lublin
U Przyrod. Poznań
U Przyrod. Wrocław
U Szczeciński
UTP Bydgoszcz
U w Białymstoku
UWM Olsztyn
U Wrocławski
U Zielonogórski
Rekrutacja
Psychologia w Gliwicach
15.09.2014.

psychologiaWyższa Szkoła Bezpieczeństwa od października br. będzie kształciła swoich studentów na kierunku psychologia, m.in. na Wydziale Studiów Społecznych w Gliwicach. Kilka tygodni temu ta dobra wiadomość spłynęła do władz uczelni w postaci pozytywnej decyzji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Uczelnia dołączyła tym samym do grona nielicznych szkół wyższych w Polsce prowadzących studia I stopnia właśnie na tym kierunku.

Czytaj całość
 
Zostań pedagogiem z Jańskim
09.09.2014.

JanskiChcesz czynnie uczestniczyć w wychowywaniu młodych ludzi? Lubisz pracować z dziećmi? Umiesz słuchać innych? Chcesz pomagać ludziom rozwiązywać ich problemy? Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego w swojej ofercie ma studia z zakresu pedagogiki, które pozwolą Ci zdobyć wiedzę i doświadczenie umożliwiające poznanie odpowiedź na powyższe pytania.

Czytaj całość
 
Rozpoczeła się rekrutacja na studia podyplomowe w WST w Katowicach
04.09.2014.

WSTRekrutacja na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach na rok ak. 2014/2015 została rozpoczęta i będzie trwać do 15 października 2014 r. Propozycja podjęcia studiów podyplomowych w WST skierowana jest do absolwentów wyższych uczelni zainteresowanych kontynuacją nauki w wybranej dziedzinie, a także do osób czynnych zawodowo, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i zdobyć nowe umiejętności.

Czytaj całość
 
Studiuj zarządzanie w Jańskim
02.09.2014.

JańskiKierunek zarządzanie w Jańskim to dobra oferta dla osób pełnych inicjatywy i kreatywności, nastawionych na wszechstronny rozwój oraz chętnych do zgłębiania wiedzy z zakresu nauk społecznych, humanistycznych, prawnych i ekonomicznych.

Czytaj całość
 
Administracja w WSB. Zdobądź doświadczenie już podczas studiów
02.09.2014.

WSBStabilne zatrudnienie, szerokie perspektywy rozwoju i podnoszenia kompetencji, a w dodatku jasno określona ścieżka kariery – to tylko część możliwości jakie czekają na rynku pracy na absolwentów kierunku Administracja.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 243
Generated in 0.18259 Seconds