Przejdź do treści

studia

Nawigacja: START arrow Rekrutacja
Przejdź do treści
projekty ue
Rekrutacja
Czas na dobre studia! Rekrutacja zimowa w SWPS
20.01.2015.

rekrutacja zimowa SWPSDziennikarstwo, prawo, psychologia, kulturoznawstwo i filologia angielska – to tylko kilka wybranych kierunków, które oferuje Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w zbliżającej się rekrutacji zimowej 2015. Jeśli nadal nie podjąłeś/ nie podjęłaś decyzji co do własnej przyszłości, a nie chcesz tracić roku, odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej. Rekrutacja startuje 20 stycznia 2015r. w warszawskim, poznańskim, sopockim i katowickim wydziale SWPS.

Czytaj całość
 
Nowe prestiżowe studia magisterskie na UAM
13.01.2015.

UAMEuropean Master's Degree in Human Rights & Democtarisation to unikalny, o najwyższym prestiżu, program magisterski, w trakcie którego studenci mają sposobność prowadzenia studiów nad teorią i praktyką praw człowieka. Program jest realizowany już od ponad 10 lat w Wenecji i na 41 uniwersytetach Unii Europejskiej, a także podczas misji w terenie. Program E.MA oferuje możliwość poznania praw człowieka, procesów demokratycznych i stosunków międzynarodowych z perspektywy prawa, politologii, historii, antropologii i filozofii.

Czytaj całość
 
Progi punktowe na uczelniach - rekrutacja 2014/2015
21.12.2014.

Death to the Stock PhotoPodobnie jak w minionych latach, prezentujemy Wam zestawienie obejmujące progi punktowe na poszczególnych kierunkach studiów. Progi punktowe publikuje tylko część uczelni, dlatego nasz wykaz zawiera wybrane politechniki, uniwersytety i uczelnie medyczne. Zapraszamy do zapoznania się z progami punktowymi podczas rekrutacji 2014/2015.

Czytaj całość
 
Najbardziej nowoczesny kierunek - kształcenie interdyscyplinarne w WAT, UAM i PŁ
17.12.2014.

WATW wyniku porozumienia trzech Uczelni: Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Politechniki Łódzkiej dla studentów stacjonarnych studiów II stopnia otwarto nowy interdyscyplinarny  kierunek studiów – chemia i inżynieria materiałów specjalnego przeznaczenia. Jest to kierunek eksperymentalny, ale dobrze przemyślany i wpasowany w krajowy system politechnicznego kształcenia wyższego.

Czytaj całość
 
Konkurs matematyczny PW w nowej odsłonie
21.11.2014.

MiNIW sobotę 22 listopada 2014 startuje XVI edycja PIK-a czyli Powszechnego Internetowego Konkursu  dla uczniów szkół średnich – Matematyka organizowanego przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Serwis kierunkistudiow.pl objął patronat medialny nad konkursem.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 252
Generated in 0.35022 Seconds