Przejdź do treści

studia

Nawigacja: START arrow Rekrutacja
Przejdź do treści

Zasady rekrutacji 2016/2017

projekty ue
Rekrutacja
Podyplomowe na WST w Katowicach - rekrutacja jeszcze trwa!
10.10.2016.
ImageWydział architektury, budownictwa i sztuk stosowanych Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach informuje o wolnych miejscach na studiach podyplomowych. Do 15 października 2016 r. masz jeszcze szansę wybrać dobre studia podyplomowe.
Czytaj całość
 
Rekrutacja w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa nadal trwa!
04.10.2016.
ImageTelefony, wiadomości, maile. W miniony piątek niemal do czerwoności rozgrzane były wszystkie łącza w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa. Tego dnia upłynął ostateczny termin rekrutacji.
Czytaj całość
 
Nieodpłatny kurs języka japońskiego na Uniwersytecie Zielonogórskim
22.09.2016.
ImageUniwersytet Zielonogórski już po raz czwarty rozpocznie w październiku 2016 r. nieodpłatny kurs języka japońskiego dla studentów i pracowników UZ, oraz osób z zewnątrz. Uczestnicy podzieleni zostaną na grupy w zależności od poziomu znajomości języka japońskiego.
Czytaj całość
 
Dodatkowy nabór na Neurobiologię na AWF w Poznaniu
22.09.2016.
ImageTrzy poznańskie uczelnie: Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza oraz Uniwersytet Przyrodniczy wspólnie uruchamiają kierunek Neurobiologia i ogłaszają dodatkowy nabór. Rekrutacja na studia stacjonarne II stopnia została przedłużona do 27 września 2016 r.
Czytaj całość
 
Energetyka podyplomowo na WST w Katowicach
09.09.2016.
ImageWyższa Szkoła Techniczna w Katowicach wraz z Głównym Instytutem Górnictwa w Katowicach uruchomiła studia podyplomowe: Energetyka współczesna. Procesy, Procedury, Projektowanie (Technologia, Budownictwo, Architektura), które adresowane są do wszystkich absolwentów wyższych uczelni, w szczególności architektów,  absolwentów kierunku  budownictwo, pracowników branży energetycznej i innych specjalności, jak również do pracowników administracji różnych szczebli oraz działaczy samorządowych czynnych zawodowo, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć nowe umiejętności.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 313
Generated in 0.16533 Seconds