Przejdź do treści

studia

Nawigacja: START arrow Rekrutacja
Przejdź do treści

Zasady rekrutacji 2016/2017

projekty ue
Rekrutacja
Perspektywa rozwoju pracowników branży kosmetycznej w WSIiZ w Warszawie
22.06.2016.
ImageWyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie wychodząc naprzeciw potrzebom światowych rynków otwiera studia inżynierskie na kierunku chemia kosmetyczna. Jak się okazuje nowy, ale bardzo istotny kierunek dla naszej gospodarki, w której to przemysł kosmetyczny jest wart miliony, a branża kosmetyczna jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi polskiej gospodarki.
Czytaj całość
 
Prestiż studiowania, czyli dlaczego warto podjąć studia na UJ?
16.06.2016.
ImageUniwersytet Jagielloński w Krakowie jest bardzo często wybierany przez licealistów ze względu na swój prestiż. Budowany przez lata autorytet oraz wielowiekowa tradycja skłaniają młodych ludzi do wstąpienia na uczelnię, w której łączą się ścieżki Jana Kochanowskiego, Mikołaja Kopernika i Wisławy Szymborskiej. Dobrze jest powiedzieć w towarzystwie: „Studiuję na UJ-ocie”.
Czytaj całość
 
Jeszcze tydzień do egzaminu na SGH
16.06.2016.
ImageJeszcze ponad tydzień został kandydatom na dzienne studia magisterskie w SGH na przygotowanie się do egzaminu z Wiedzy o Gospodarce. Wszystkie osoby, które zarejestrują się w Internetowym Systemie Rekrutacyjnym do 19 czerwca 2016 r., zostaną zaproszone na egzamin, który odbędzie się 27 czerwca 2016 r. w Gmachu Głównym SGH. Zdany egzamin będzie przepustką do złożenia dokumentów oraz rozpoczęcia studiów dziennych magisterskich w najlepszej szkole ekonomicznej w Polsce. 
Czytaj całość
 
Właściwy wybór kierunku
09.06.2016.
ImageKryzys związany z wybranym kierunkiem studiów najczęściej pojawia się na trzecim roku nauki, czasami już po kilku miesiącach. Czy warto wtedy zaryzykować i wybrać inną drogę? Trwanie przy działaniu nie przynoszącym satysfakcji i spodziewanych wyników generuje koszty i w dłuższej perspektywie przynosi straty – tłumaczy Joanna Gutral, psycholog z Uniwersytetu SWPS.
Czytaj całość
 
Unikalne kierunki na SGH
31.05.2016.
ImagePodczas tegorocznej rekrutacji na SGH w Warszawie kandydaci mają do wyboru zupełnie nowe kierunki stworzone we współpracy ze specjalistami z sfery biznesu i polityki. Na studiach licencjackich: Globalny Biznes, Finanse i Zarządzanie oraz Polityka Społeczna, na studiach magisterskich można wybrać Kierunek Menedżerski.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 301
Generated in 1.26134 Seconds