Przejdź do treści

studia

Nawigacja: START arrow Rekrutacja
Przejdź do treści
projekty ue

II nabór 2015/2016

UTP Bydgoszcz
A Morska Szczecin
U Medyczny Poznań
Rekrutacja
Magisterska ekonomia na UZ
28.07.2015.

UZOd nowego roku akademickiego na Uniwersytecie Zielonogórskim ruszą studia drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku ekonomia. Studia będą prowadzone na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Rekrutacja potrwa do 14 września.

Czytaj całość
 
Studiuj z pasją i adrenaliną
21.07.2015.

WSBWyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej przypomina o trwającej rekrutacji na dzienne studia na Wydziale Zamiejscowym w Krakowie. Studenci mogą skorzystać z projektu „Wsparcie na starcie”, w ramach którego czesne na pierwszym roku studiów wynosi jedynie 100 zł miesięcznie!

Czytaj całość
 
Mechatronika da nauczycieli - nowość w WST w Katowicach
21.07.2015.

WSTStudia, zwłaszcza te techniczne dają szansę na rynku pracy i szybkie zatrudnienie, a kierunek Mechatronika należy do coraz bardziej popularnych i cieszy się rosnącym zainteresowaniem na uczelniach,  nie tylko wśród młodzieży. Rozwój techniki wymusza konieczność ciągłego podnoszenia wiedzy i umiejętności szczególnie w nowoczesnych dziedzinach, rośnie zapotrzebowanie ponadgimnazjalnych szkół technicznych na nauczycieli mechatroniki. W związku z tym w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach uruchomione zostały studia podyplomowe Mechatronika dla nauczycieli.

Czytaj całość
 
Psychoseksuologia w trosce o lepszą jakość życia
20.07.2015.

SWPS SopotProblemy z seksualnością dotyczą 43% kobiet i 46% mężczyzn – tak wynika ze statystyk. Osoby borykające się z trudnościami w tej sferze najczęściej szukają pomocy u lekarzy. Tymczasem w wielu przypadkach nie są to problemy medyczne i wówczas konieczna jest pomoc psychologa-seksuologa. Nowy kierunek studiów – psychoseksuologia na Uniwersytecie SWPS w Sopocie – będzie kształcić kadry specjalistów do pracy edukacyjnej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Czytaj całość
 
Prawdziwe dziennikarstwo
03.07.2015.

SWPSPiotr Metz, Wiesław Kot, Arleta Bojke, Jarosław Kuźniar, Marek Kacprzak – to tylko  część kadry, która prowadzi zajęcia na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Uczelnia tworzy „szkołę mistrzów zawodu”.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 274
Generated in 0.15053 Seconds