Przejdź do treści

studia

Nawigacja: START arrow Rekrutacja
Przejdź do treści

II nabór 2014/2015

AGH Kraków
A Morska Szczecin
APS Warszawa
KPSW Jelenia Góra
KUL Lublin
PWSZ Wałbrzych
UKW Bydgoszcz
UMK Toruń
U Opolski
Rekrutacja
Nie zmarnuj swojej szansy - studiuj z głową
01.08.2014.

UE KatowiceStudia to czas, według niektórych, najlepszy w życiu. I nie chodzi tu z pewnością tylko o dostęp do wiedzy. Studia, zwłaszcza na renomowanych uczelniach, dają studentom i absolwentom o wiele więcej. Samo studiowanie już nie wystarcza, by być konkurencyjnym na rynku pracy. Jak zatem studiować i co robią dla studentów uczelnie?

Czytaj całość
 
Mechatronika - nowy kierunek w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach
01.08.2014.

WSTMechatronika jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin techniki i nauki. Jeżeli cechuje cię  ciekawość, zainteresowanie nowymi rozwiązaniami technicznymi, posiadasz wyobraźnię przestrzenną, uzdolnienia techniczne, jesteś spostrzegawczy i potrafisz logicznie rozumować, możesz rozpocząć studia na kierunku mechatronika w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.

Czytaj całość
 
Studia podyplomowe - gdzie i co studiować?
30.07.2014.

UE KatowiceStudia podyplomowe to nie kaprys czy powrót do czasów studenckich, do których każdy ma sentyment. To aktualnie często wymóg pracodawcy, ale także chęć rozwoju osobistego czy zwiększania kwalifikacji. Konkurencyjność na rynku pracy też nie pozostaje bez znaczenia. Gdzie i co zatem studiować?

Czytaj całość
 
Coaching dla ciebie
28.07.2014.

JańskiPrzekroczyć ograniczenia, pokonać wewnętrzny opór, poznać i wykorzystać swoje silne strony – takie możliwości otwierają podyplomowe Międzynarodowe Studia Coachingu w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego. Zajęcia z zakresu coachingu prowadzone będą w Elblągu, Krakowie,  Łomży, Opolu, Szczecinie, Warszawie i Zabrzu.
Czytaj całość
 
Wydział Rolnictwa i Biotechnologii UTP w Bydgoszczy zaprasza
24.07.2014.

WRiBJeśli chciałbyś związać swoją przyszłość z rolnictwem, biotechnologią, zostać architektem krajobrazu lub specjalistą z zakresu technologii żywności i żywienia człowieka  oraz nanobioinżynierii – weź pod uwagę ofertę Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Do wyboru masz stacjonarne i niestacjonarne studia inżynierskie (I stopnia), magisterskie (II stopnia) i doktoranckie (III stopnia).

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 230
Generated in 0.19147 Seconds