Przejdź do treści

studia

Nawigacja: START arrow Rekrutacja
Przejdź do treści

Zasady rekrutacji 2016/2017

projekty ue
Rekrutacja
Dofinansowane studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu? Na 100%!
01.02.2016.
ImageStudia podyplomowe to dobra inwestycja zwłaszcza, że teraz można liczyć nawet na 100% dofinansowania na 100 kierunkach studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.  W ramach projektu Uczelnia oferuje także bogatą ofertę kursów i szkoleń oraz możliwość zdobycia dodatkowych certyfikatów.
Czytaj całość
 
Odnajdź się na konkurencyjnym rynku pracy dzięki studiom na UTP
28.01.2016.
ImageWłaściwe proporcje przekazywanej wiedzy i umiejętności praktycznych pozwala na szybkie odnalezienie się na coraz bardziej konkurencyjnym rynku pracy. Interdyscyplinarna wiedza nabyta przez studentów na kierunku „ochrona środowiska”, prowadzonym przez Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt UTP w Bydgoszczy, umożliwia efektywną współpracę ze specjalistami z zakresu planowania przestrzennego, produkcji rolniczej i przemysłowej, ekonomii, a także ochrony prawnej i infrastruktury technicznej.
Czytaj całość
 
Nowe kierunki na Uniwersytecie Zielonogórskim
28.01.2016.
ImageW przyszłym roku akademickim 2016/2017 Uniwersytet Zielonogórski uruchomi dziewięć nowych kierunków studiów I i II stopnia, zarówno na studiach stacjonarnych jak i niestacjonarnych. Z oferty UZ natomiast znikną: polityka publiczna i ochrona i bezpieczeństwo dziedzictwa kulturowego.
Czytaj całość
 
Unikatowy kierunek na UTP
21.01.2016.
ImageNanobioinżynieria to nowa propozycja kształcenia Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii oraz Instytutu Matematyki i Fizyki Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy dla studentów z całego kraju. Jest to unikatowy, jedyny tego typu kierunek w Polsce. Najnowsze analizy rynku postrzegają nano­technologię jako dźwignię rozwoju gospodarki w skali globalnej. Nanoprodukty i nanotech­nologie, coraz liczniej obecne w naszym życiu codziennym, potwierdzają te prognozy.
Czytaj całość
 
Studia zimą na WSB!
17.01.2016.
ImageWyższa Szkoła Bezpieczeństwa jako jedna z nielicznych w kraju słynie z organizowania naborów na studia dwa razy w roku. Rekrutacja letnia i zimowa prowadzona jest już od kilku lat. Dzięki temu na studia w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa można dołączyć zarówno od października, jak i od marca oszczędzając przy tym czas i pieniądze.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 287
Generated in 1.25695 Seconds