Przejdź do treści

studia

Nawigacja: START arrow Rekrutacja
Przejdź do treści
Rekrutacja
Nowe kierunki studiów podyplomowych w WST w Katowicach
17.02.2014.

WSTWyższa Szkoła Techniczna w Katowicach zaprasza do rozpoczęcia studiów na nowym kierunku dwusemestralnych studiów podyplomowych Konserwacja Zabytków Architektury i Urbanistyki prowadzonych przez Wydział Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Propozycja podjęcia studiów podyplomowych w WST skierowana jest do absolwentów wyższych uczelni zainteresowanych kontynuacją nauki w wybranej dziedzinie, a także do osób czynnych zawodowo, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i zdobyć nowe umiejętności.

Czytaj całość
 
Kryminologia i kryminalistyka - nowa specjalność we WSZOP w Katowicach
29.01.2014.

WSZOPWydział Humanistyczno-Społeczny Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach utworzył w roku akademickim 2013/2014 nową specjalność na kierunku Bezpieczeństwo WewnętrzneKryminologia i kryminalistyka. Studia o tym profilu są odpowiedzią na lukę na rynku edukacyjnym w tym obszarze kształcenia.

Czytaj całość
 
Możesz studiować krócej i nawet 6 miesięcy bez opłat!
20.01.2014.

WSBKto powiedział, że studia startują tylko jesienią? Zima to doskonały czas na reaktywację szarych komórek i wybudzenie się z letargu, rozleniwiającego ciało i umysł. Do działania wbrew nudzie mobilizuje też kalendarz – wszak noworoczne postanowienia mogą też dotyczyć edukacyjnych aspiracji.

Czytaj całość
 
Czas na dobre studia - rekrutacja zimowa w SWPS
20.01.2014.

SWPSNie czekaj z rozpoczęciem studiów do października. W SWPS trwa zimowa rekrutacja na studia I i II stopnia oraz jednolite studia magisterskie. Kandydaci mają do wyboru psychologię, kulturoznawstwo oraz studia filologiczne (filologię angielską, iberystykę oraz italianistykę) – najwyżej ocenione kierunki SWPS wśród uczelni niepublicznych w kraju, prawo wyróżnione przez MNISW milionem złotych nagrody, a także nauki społeczne, w których również przoduje nasza Szkoła – dziennikarstwo i komunikację społeczną, socjologię, bezpieczeństwo wewnętrzne oraz international business relations.

Czytaj całość
 
Zacznij studia podyplomowe zimą
17.01.2014.

UKWPróbując nadążyć za zmieniającymi się wymaganiami rynku pracy, zmieniamy zawody kilka razy w życiu. Również rozwijając karierę w jednej wybranej dziedzinie, niezbędne jest stałe zwiększanie własnych kwalifikacji. Okazją do rozwoju zawodowego w wybranym obszarze, jak i zdobycia nowych profesjonalnych umiejętności, są studia podyplomowe na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 208
Generated in 0.18220 Seconds