Przejdź do treści

studia

Nawigacja: START arrow Rekrutacja
Przejdź do treści

Zasady rekrutacji 2016/2017

projekty ue
Rekrutacja
Cztery litery do konkretnej kariery
27.04.2016.
ImageStanowią elitę w świecie finansów. Dzięki zdobytej wiedzy mogą się pochwalić najwyższymi kwalifikacjami w tej dziedzinie. Jak wynika z raportu Goldman Recruitment Salary Survey 2015*, mogą też liczyć na aż 80% wzrost wynagrodzenia. Mowa o profesjonalistach posiadających dyplom ACCA. Jednym z najszybszych sposobów zdobycia tej kwalifikacji mogą być studia magisterskie „Finance and Accounting” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Czytaj całość
 
Podyplomówka dla branży modowej
25.04.2016.
ImageWychodząc naprzeciw potrzebom rynku edukacyjnego i przemysłu sektora odzieżowego, w którym zmieniające się systemy zarządzania i marketingu oraz rozwój nowych technologii materiałowych i produkcyjnych wymagają nowych umiejętności, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach na Wydziale Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych przygotowała specjalistyczne studia podyplomowe: „Organizacja i zarządzanie w przemyśle modowym”.
Czytaj całość
 
School of Form rozwija ofertę studiów niestacjonarnych
07.04.2016.
ImageW nadchodzącym roku akademickim 2016/17 School of Form po raz pierwszy oferuje studia w trybie niestacjonarnym na kierunku wzornictwo. Do wyboru będą dwie specjalności – product design oraz fashion communication design. Pierwszy termin rekrutacji już 27 kwietnia 2016.
Czytaj całość
 
Kierunek na zapotrzebowanie rynku
18.02.2016.
ImageNa Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej UTP w Bydgoszczy został uruchomiony nowy kierunek inżynierski: analityka chemiczna i spożywcza. Jest to reakcja uczelni na zapotrzebowanie przemysłu spożywczego i chemicznego na specjalistów analityków.  Zresztą cała oferta kształcenia na WtiICh UTP jest związana z potrzebami gospodarki regionu kujawsko-pomorskiego, znanego m.in. z rozwiniętego przemysłu chemicznego, przetwórczego przemysłu rolno-spożywczego oraz materiałów polimerowych.
Czytaj całość
 
Kryminologia czy kryminalistyka?
16.02.2016.
ImageRozmowa z nadkomisarz Joanną Czechowską – nauczycielem akademickim WSZOP.

Kryminalistyka jest dziedziną kojarzoną z przestępczością. Jakie funkcje pełni w wykrywaniu przestępstw?
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 293
Generated in 1.26276 Seconds