Przejdź do treści

studia

Nawigacja: START arrow Rekrutacja
Przejdź do treści
projekty ue
Rekrutacja
Prawdziwe dziennikarstwo
03.07.2015.

SWPSPiotr Metz, Wiesław Kot, Arleta Bojke, Jarosław Kuźniar, Marek Kacprzak – to tylko  część kadry, która prowadzi zajęcia na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Uczelnia tworzy „szkołę mistrzów zawodu”.

Czytaj całość
 
Nowa specjalność w Akademii Pedagogiki Specjalnej
02.07.2015.

APSAkademia Pedagogiki Spejalnej w Warszawie pełni ważną rolę wobec środowiska lokalnego, poszerzając systematycznie wachlarz usług edukacyjnych  i terapeutycznych. Od tego roku uczelnia uruchomiła nową specjalność: Edukacja muzealna. Celem kształcenia realizowanego w ramach modułu specjalnościowego Edukacja muzealna jest przygotowanie kompetentnych, refleksyjnych oraz innowacyjnych specjalistów edukacji prowadzonej w ramach działalności placówek muzealnych, galerii sztuki i centrów popularyzacji nauki.

Czytaj całość
 
Wydział Rolnictwa i Biotechnologii UTP w Bydgoszczy zaprasza kandydatów
29.06.2015.

WRiBJeśli chciałbyś związać swoją przyszłość z rolnictwem, biotechnologią, zostać architektem krajobrazu lub specjalistą z zakresu technologii żywności i żywienia człowieka  oraz nanobioinżynierii – weź pod uwagę ofertę Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Do wyboru masz stacjonarne i niestacjonarne studia inżynierskie (I stopnia), magisterskie (II stopnia) i doktoranckie (III stopnia).

Czytaj całość
 
Dlaczego warto studiować psychologię w Instytucie Psychologii UJ?
23.06.2015.

UJPięcioletnie studia magisterskie na kierunku Psychologia na Wydziale Filozoficznym UJ to połączenie starannego przygotowania teoretycznego i możliwości nabycia podstawowych umiejętności niezbędnych w zawodzie psychologa na zajęciach praktycznych. Nasza kadra to pełni pasji, wysokiej klasy specjaliści w różnych dziedzinach psychologii i doświadczeni dydaktycy.

Czytaj całość
 
Studiuj zarządzanie lub zarządzanie i inżynierię produkcji na UTP
18.06.2015.

WZ Wydział Zarządzania Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy to jednostka, która pozytywnie zaskakuje przyszłych studentów nie tylko interesującą ofertą edukacyjną, ale również dużą liczbą akcji, imprez oraz inicjatyw studenckich. Wybierając Wydział Zarządzania istnieje możliwość podjęcia studiów na kierunku zarządzanie lub zarządzanie i inżynieria produkcji. Czym różnią się te obszary naukowe?

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 270
Generated in 0.98090 Seconds