Przejdź do treści

studia

Nawigacja: START arrow Rekrutacja arrow Bezpłatne studia magisterskie w wałbrzyskiej PWSZ
Przejdź do treści

Zasady rekrutacji 2016/2017

projekty ue
Bezpłatne studia magisterskie w wałbrzyskiej PWSZ Utwórz PDF Drukuj
Autor: Katarzyna Morawiec, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu   
13.05.2011.

PWSZ WalbrzychPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu została piątą spośród trzydziestu pięciu PWSZ w Polsce, która uruchomiła bezpłatne studia magisterskie. Rekrutacja na kierunek administracja II stopnia rusza już w czerwcu.

 

 

panorama_pwsz_walbrzych.jpg
Pierwsze w historii Wałbrzycha bezpłatne studia magisterskie, to nie lada gratka dla tych, którzy nie chcą wyjeżdżać z rodzinnego miasta lub po prostu ich na to nie stać, a także dla wszystkich tych, których nie ciągnie do metropolii i wolą studiować w nieco mniejszych ośrodkach akademickich.

- Obserwujemy sporą euforię wśród naszych absolwentów. Myślę, że 90% studentów PWSZ chcących kontynuować naukę skorzysta z naszej oferty – mówi Jan Zwierko, Kanclerz PWSZ AS w Wałbrzychu.

pwsz_walbrzych_inauguracja.jpgStudia II-go stopnia w PWSZ AS będą prowadzone w systemie stacjonarnym i zaocznym. Do rekrutacji stanąć mogą nie tylko absolwenci administracji, ale również żacy, którzy ukończyli takie kierunki, jak politologia, nauki społeczne czy inne kierunki pokrewne.

Absolwent studiów II-go stopnia na kierunku administracja będzie posiadał umiejętności posługiwania się zaawansowaną wiedzą z zakresu prawa administracyjnego, budżetowania, zarządzania oraz funkcjonowania instytucji w Polsce i Unii Europejskiej (EU). Będzie przygotowany do pełnienia kierowniczych funkcji w służbie cywilnej oraz samodzielnego wykonywania pracy w administracji rządowej, w strukturach samorządowych, służbach administracyjnych podmiotów gospodarczych, instytucjach pozarządowych, administracji specjalnej, administracji prywatnej, placówkach kulturalnych, organach partii politycznych, instytucjach krajowych, a także przedsiębiorstwach współpracujących z krajami członkowskimi UE i ich organami.

pwsz_walbrzych_happening.jpgPWSZ AS w Wałbrzychu posiada także bogatą ofertę dla maturzystów. Do wyboru są takie kierunki studiów licencjackich, jak architektura krajobrazu, bezpieczeństwo i higiena pracy, gospodarka przestrzenna, logistyka, kosmetologia, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, techniki dentystyczne czy filologia hiszpańska, rosyjska i niemiecka.

 

Więcej informacji na stronie internetowej www.pwsz.com.pl

oraz pod numerem telefonu 74 641 92 03

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Generated in 1.08362 Seconds