|
Wysłany przez: adwka
|
Wysłane: 17 Luty 2011, 19:49:33
|
|
Umieść cytat
|
|
Czy na zaoczne ludzie dostają się wg kolejności zgłoszeń czy również istnieje jakiś próg?
|
|
Wysłany przez: dymo
|
Wysłane: 02 Styczeń 2011, 22:59:03
|
|
Umieść cytat
|
|
Cześć! Czy ktoś z was może sie orienuje, gdzie można rozpocząc studia na kietrunku dietetyka zaocznie od I stopnia? Niestety jestem starym rocznikiem, zdawałam stara maature i to nie z chemii ani bilogii, chce pójść na te studia z czystej pasji, a wszedzie wymagają przystapienia do rekrutacji stacjonarnej i potem ewentualnie wezma na zaoczne jak sie nie dostaniesz....coś tu jest nie halo? Smiley
Podpisuje sie pod pytaniem
Pozdrawiam
|
|
Wysłany przez: TEgoroczna maturzystka
|
Wysłane: 03 Wrzesień 2010, 15:13:29
|
|
Umieść cytat
|
|
HEj..Proszę Was o pomoc mooi Kochani..ZAmierzam wybrac sie na dietetyke.I wiem, ze na maturze bede zdaawała rozszerzoną biologie..tylko troche kiepsko u mnie z chemia..ale postram jej sie nauczyc i zdac na maturze podstawowa...Prosze o jakies rady? Co należy zdawac jeszcze na maturze"do"biologii?CZy
|
|
Wysłany przez: zdizchowaaa
|
Wysłane: 12 Sierpień 2010, 21:19:31
|
|
Umieść cytat
|
Czy studiuje ktoś może ten kierunek w Zielonej Górze ? trudno się dostać ? Z czego zdać maturę ? 
|
|
Wysłany przez: GOŚĆ83
|
Wysłane: 11 Sierpień 2010, 13:18:42
|
|
Umieść cytat
|
Cześć! Czy ktoś z was może sie orienuje, gdzie można rozpocząc studia na kietrunku dietetyka zaocznie od I stopnia? Niestety jestem starym rocznikiem, zdawałam stara maature i to nie z chemii ani bilogii, chce pójść na te studia z czystej pasji, a wszedzie wymagają przystapienia do rekrutacji stacjonarnej i potem ewentualnie wezma na zaoczne jak sie nie dostaniesz....coś tu jest nie halo?  Będę wdzięczn aza odpowiedz.
|
|
Wysłany przez: ;p
|
Wysłane: 24 Czerwiec 2010, 14:26:13
|
|
Umieść cytat
|
|
60 z rozszerza moze naewet 58 ok. kierunek bardziej niz łatwy
|
|
Wysłany przez: Kaludyna
|
Wysłane: 06 Maj 2010, 23:57:56
|
|
Umieść cytat
|
|
|
|
Wysłany przez: Tysiekkk
|
Wysłane: 07 Kwiecień 2010, 21:10:00
|
|
Umieść cytat
|
|
nie orientujecie się moze jak z dietetyką w Krakowie? zostało coś utworzone?
|
|
Wysłany przez: Eweliśka
|
Wysłane: 03 Marzec 2010, 19:59:40
|
|
Umieść cytat
|
Ja tez jestem tegoroczna maturzystką i zdaję biologie rozszerzoną. szczytem marzeń jest 80% ale bardzo ciężko jest zdać dobrze biologie bo klucz jest nieubłagalny... Chce na SGGW się dostać  Mam nadzieje, że gdzieć się dostanę na tą dietetykę i nie będę załować, że wybrałam taki kierunek i, że praca się znajdzie ciekawa i dobrze płatna. Pozdrawiam wszystkich kandydatów na ten kierunek;)
|
|
Wysłany przez: gfhadhia
|
Wysłane: 02 Marzec 2010, 18:19:52
|
|
Umieść cytat
|
A wie ktoś może jakie są wymagania jeżeli chodzi o maturę tzn mniej więcej na ile trzeba napisać rozszerzenie bio i chem żeby spokojnie się dostać ?
|
|
Wysłany przez: kubaaaa
|
Wysłane: 01 Marzec 2010, 15:27:16
|
|
Umieść cytat
|
|
A jakie magisterki otwieram ten kiedunek wie ktos moze??
|
|
Wysłany przez: magi iiu
|
Wysłane: 27 Styczeń 2010, 20:48:22
|
|
Umieść cytat
|
|
czy ktoś studiuje już na śląskim uniwersytecie medycznym w katowicach wydział dietetyki- bytom?
|
|
Wysłany przez: keja
|
Wysłane: 31 Grudzień 2009, 10:15:53
|
|
Umieść cytat
|
|
bedzie ciężko, chemii jest bardzo dużo przez pierwszy rok. ale warto przez nia przebrnac bo studia sa bardzo ciekawe!
|
|
Wysłany przez: agnieszkaxxxxxx
|
Wysłane: 27 Grudzień 2009, 22:11:49
|
|
Umieść cytat
|
jak sądzicie czy jeśli ktoś niezbyt umie chemiie mógłby iśc na dietetyke i się tam utrzymać? 
|
|
Wysłany przez: YoungLadyLaia
|
Wysłane: 23 Listopad 2009, 20:09:46
|
|
Umieść cytat
|
a czy trudna jest podstawowa chemia do zdania??? 
|