KierunkiStudiów.pl

Menu

24.01.2017, 12:52

Na studia zimą!

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa jako jedna z niewielu rekrutuje kandydatów na studia przez cały czas. Uruchamia kierunki dwa razy w roku akademickim – w październiku i w marcu. Dzięki temu można rozpocząć studia zimą!

Osoby, które decydują się na studia od marca oszczędzają nie tylko czas, ale i pieniądze. Uczelnia co roku przygotowuje różne bonifikaty, dzięki którym można studiować płacąc mniej. Są oferty dla kandydatów na studia, ale również dla absolwentów Uczelni czy uczniów szkół partnerskich. Na zniżki mogą liczyć również przedstawiciele służb mundurowych i czynni sportowcy.

Poza tym Uczelnia oferuje do wyboru cały wachlarz kierunków i szereg specjalności. To studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe. Można studiować bezpieczeństwo narodowe, pedagogikę, psychologię, bezpieczeństwo zdrowotne, bezpieczeństwo wewnętrzne, zarządzanie czy bezpieczeństwo publiczne. Każdy kierunek daje możliwość wyspecjalizowania się w danej dziedzinie np. cyberterroryzm, obrona terytorialna, pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem fizycznym, psychologia kryminalno – śledcza, audyt i kontrola jakości zarządzania, ratownictwo medyczne, czy zarządzanie w sytuacjach kryzysowych. To tylko jedne z wielu przykładów bogatej oferty Uczelni.
Istotne jest również to, że władze Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa stawiają przede wszystkim na edukację w praktyce. Stąd poza wykładami w salach licznie realizowane są zajęcia w terenie. One nie tylko uczą, ale przede wszystkim pozwalają studentom na zdobycie pierwszego doświadczenia tak bardzo cenionego na obecnym rynku pracy.

Co ważne, Uczelnia z roku na rok rośnie w siłę. Zaczynała ponad dekadę temu w Poznaniu, gdzie obecnie mieści się siedziba główna. Dzisiaj to nie tylko studia w Wielkopolsce, ale również na Śląsku, Pomorzu oraz Warmii i Mazurach. Wszystko za sprawą wydziałów zamiejscowych zlokalizowanych w Gliwicach, Jaworznie, Gdańsku, Bartoszycach i Giżycku. Aktualnie trwają starania o uruchomienie kolejnego – w Skoczowie. Dzięki tym lokalizacjom nauka w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa możliwa jest niemal z każdego zakątka w Polsce.

Rekrutacja na studia właśnie trwa. Do końca lutego biura rekrutacji w każdym z wydziałów przyjmują dokumenty kandydatów. Przed ich złożeniem warto zajrzeć do zakładki „Promocje” na stronie internetowej: http://www.wsb.net.pl/uczelnia/promocje tak, by wybrać dla siebie najbardziej korzystną bonifikatę. Trzeba tylko pamiętać, by się pospieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej=>

Podobne artykuły

 1. Rekrutacja 2017/2018 /

  Nowe specjalności w ofercie WIT

  Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w roku akademickim 2017/2018 uruchomiła 3 nowe specjalności: Geoinformatykę, Technologię blockchain...

 2. Rekrutacja 2017/2018 /

  Przedłużona rekrutacja w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa

  Do końca października można składać dokumenty rekrutacyjne w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa. Decyzję o wydłużeniu naboru podjęły władze Uczelni po licz...

 3. Rekrutacja 2017/2018 /

  II rekrutacja na Uniwersytecie Zielonogórskim trwa

  Na Uniwersytecie Zielonogórskim i Wydziale Zamiejscowym w Sulechowie trwa II rekrutacja. Można jeszcze zdobyć indeks na niemal wszystkich kieru...

 4. Rekrutacja 2017/2018 /

  Drugi nabór w Akademii Morskiej w Szczecinie

  Na trzech wydziałach Akademii Morskiej w Szczecinie: Nawigacyjnym, Mechanicznym oraz Inżynieryjno-Ekonomicznego Transportu, ogłaszono drugi nab&o...

Katalog kierunków