KierunkiStudiów.pl

Menu

24.01.2017, 12:52

Na studia zimą!

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa jako jedna z niewielu rekrutuje kandydatów na studia przez cały czas. Uruchamia kierunki dwa razy w roku akademickim – w październiku i w marcu. Dzięki temu można rozpocząć studia zimą!

Osoby, które decydują się na studia od marca oszczędzają nie tylko czas, ale i pieniądze. Uczelnia co roku przygotowuje różne bonifikaty, dzięki którym można studiować płacąc mniej. Są oferty dla kandydatów na studia, ale również dla absolwentów Uczelni czy uczniów szkół partnerskich. Na zniżki mogą liczyć również przedstawiciele służb mundurowych i czynni sportowcy.

Poza tym Uczelnia oferuje do wyboru cały wachlarz kierunków i szereg specjalności. To studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe. Można studiować bezpieczeństwo narodowe, pedagogikę, psychologię, bezpieczeństwo zdrowotne, bezpieczeństwo wewnętrzne, zarządzanie czy bezpieczeństwo publiczne. Każdy kierunek daje możliwość wyspecjalizowania się w danej dziedzinie np. cyberterroryzm, obrona terytorialna, pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem fizycznym, psychologia kryminalno – śledcza, audyt i kontrola jakości zarządzania, ratownictwo medyczne, czy zarządzanie w sytuacjach kryzysowych. To tylko jedne z wielu przykładów bogatej oferty Uczelni.
Istotne jest również to, że władze Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa stawiają przede wszystkim na edukację w praktyce. Stąd poza wykładami w salach licznie realizowane są zajęcia w terenie. One nie tylko uczą, ale przede wszystkim pozwalają studentom na zdobycie pierwszego doświadczenia tak bardzo cenionego na obecnym rynku pracy.

Co ważne, Uczelnia z roku na rok rośnie w siłę. Zaczynała ponad dekadę temu w Poznaniu, gdzie obecnie mieści się siedziba główna. Dzisiaj to nie tylko studia w Wielkopolsce, ale również na Śląsku, Pomorzu oraz Warmii i Mazurach. Wszystko za sprawą wydziałów zamiejscowych zlokalizowanych w Gliwicach, Jaworznie, Gdańsku, Bartoszycach i Giżycku. Aktualnie trwają starania o uruchomienie kolejnego – w Skoczowie. Dzięki tym lokalizacjom nauka w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa możliwa jest niemal z każdego zakątka w Polsce.

Rekrutacja na studia właśnie trwa. Do końca lutego biura rekrutacji w każdym z wydziałów przyjmują dokumenty kandydatów. Przed ich złożeniem warto zajrzeć do zakładki „Promocje” na stronie internetowej: http://www.wsb.net.pl/uczelnia/promocje tak, by wybrać dla siebie najbardziej korzystną bonifikatę. Trzeba tylko pamiętać, by się pospieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej=>

Podobne artykuły

 1. Rekrutacja 2017/2018 /

  Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim

  Każdy z nas na pewno słyszał o wielkich problemach i kryzysie od lat dotykającym polski system opieki zdrowotnej (służbę zdrowia). Serwisy informacyjn...

 2. Rekrutacja 2017/2018 /

  Rekrutacja na studia II stopnia na UTP

  Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy 12.03.2018 r. uruchamia elektroniczną rejestrację na studia II stopnia. Rekrutacja potrwa do 24.0...

 3. Rekrutacja 2017/2018 /

  Rekrutacja uzupełniająca na studia na PW

  Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej od 17 stycznia 2018 r. do 26 stycznia 2018 r. będzie prowadził drugi etap rekru...

 4. Rekrutacja 2017/2018 /

  Rekrutacja na PW - semestr zimowy

  Od 10 stycznia do 5 lutego 2018 roku trwa rejestracja kandydatów na studia stacjonarne II stopnia oraz niestacjonarne I i II stopnia rozpoczyna...

Katalog kierunków