KierunkiStudiów.pl

Menu

O nas

Misją serwisu kierunkistudiow.pl jest dostarczenie odpowiedzi na możliwie najszersze spektrum pytań pochodzących od kandydatów na studia. Cechą wyróżniającą serwis jest szczegółowy opis kierunków studiów opracowany przez nas na podstawie dokumentów przygotowanych przez Radę Główną Szkolnictwa Wyższego wraz z informacjami dotyczącymi przebiegu studiów, praktyk, możliwości zawodowych po uzyskaniu dyplomu, będący swoistą kopalnią wiedzy dla kandydatów.

kierunki studiówZespół serwisu kierunkistudiow.pl tworzy grupa profesjonalistów zaangażowanych w sprawy edukacji. Nasze działania podporządkowane są dążeniu do jednego celu: aby informacja dla Was, użytkowników, była rzetelna, możliwie pełna, a zarazem czytelna i atrakcyjna w formie. Dlatego wśród naszych współpracowników znajdują się zarówno osoby odpowiedzialne bezpośrednio za obszary rekrutacji oraz informacji na uczelniach wyższych, jak również specjaliści branży IT czuwający nad funkcjonowaniem serwisu.

Treści prezentowane w serwisie kierunkistudiow.pl pomogą Wam w dokonaniu właściwego wyboru dalszej drogi kształcenia. Wiemy, że to jedna z ważniejszych decyzji w życiu. Dlatego nasi specjaliści na bieżąco śledzą zmiany przepisów, wymagań, oraz wszelkie inne wydarzenia istotne z punktu widzenia kandydatów na studia. Źródłem publikowanych informacji są: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Rada Główna Szkolnictwa Wyższego oraz same uczelnie. Prezentowane rzetelne informacje i wiedza poparte są doświadczeniem. Wiemy, że chcecie móc na nas polegać.

 

Katalog kierunków