KierunkiStudiów.pl

Menu

 • Start
 • Artykuły
 • Studia zimą, czyli Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa rekrutuje

06.02.2018, 13:44

Studia zimą, czyli Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa rekrutuje

W środku zimy na studia? To możliwe! Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa kolejny już raz prowadzi marcową rekrutację. To jedna z nielicznych uczelni w kraju, gdzie nabór na studia odbywa się dwa razy w roku!

Siedem kierunków studiów licencjackich, trzy kierunki studiów magisterskich, kilkanaście specjalności na każdym z nich oraz bogaty wachlarz studiów podyplomowych i aż siedem lokalizacji, w których można podjąć kształcenie. Tak w skrócie wygląda oferta poznańskiej Uczelni, która co roku wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kandydatów i dopasowuje swoją ofertę do ich oczekiwań i wymagań, jakie stawia współczesny rynek pracy.

W Wyższej Szkole Bezpieczeństwa studia II stopnia realizowane są na kierunku bezpieczeństwo narodowe, bezpieczeństwo wewnętrzne i psychologia. Na studiach licencjackich możliwości jest znacznie więcej. Uczelnia oferuje bezpieczeństwo narodowe, bezpieczeństwo wewnętrzne, bezpieczeństwo publiczne, bezpieczeństwo zdrowotne, pedagogikę, psychologię i zarządzanie. Na każdym z kierunków kilkanaście specjalności do wyboru. Od bezpieczeństwa antyterrorystycznego przez hortiterapię po pedagogikę pracy z BHP czy audyt i kontrolę jakości zarządzania. To tylko przykład tego, co czeka na kandydatów w marcowym naborze na studia.

Siedziba główna Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa zlokalizowana jest w Poznaniu, ale dzięki wydziałom zamiejscowym możliwe jest studiowanie z każdego zakątka Polski. Wydziały umiejscowione są w Gdańsku, Bartoszycach, Giżycku, Gliwicach, Jaworznie i Skoczowie.
Na kandydatów na studia w ofercie co roku czeka coś nowego. W tym roku absolutną nowością są studia II stopnia na kierunku Psychologia.
Co ważne – Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa to przede wszystkim praktyczny profil kształcenia, który realizowany jest m.in. podczas zajęć terenowych czy survivalowych obozów sportowych. Już podczas studiów uczelnia daje studentom możliwość zbierania cennych doświadczeń i realizowania swoich pasji. Zaletą studiowania w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa jest również niskie i niezmienne czesne.

Więcej: www.wsb.net.pl

Podobne artykuły

 1. Rekrutacja 2019/2020 /

  Nabór na nanotechologię na Politechnice Śląskiej

  Na Wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Śląskiej 5 lutego 2019 r. kończy się nabór na studia II stopnia na kierunku nanotechnolog...

 2. Rekrutacja 2019/2020 /

  MON czeka na ekspertów z WAT

  Polska armia wzbogaci się o cyberżołnierzy. Do 2020 roku zostanie stworzony cały komponent liczący 100 specjalistów, dlatego Minister Mariusz B...

 3. Rekrutacja 2019/2020 /

  Trwa rekrutacja na WSIE w Rzeszowie

  Do 16.03.2019 r. prowadzona jest rekrutacja w Wyższej Szkole Inżynieryjno-Ekonomicznej w Rzeszowie na stacjonarne i niestacjonarne studia II stopnia n...

 4. Rekrutacja 2019/2020 /

  Studia z przyszłością i praktyką na UTP w Bydgoszczy

  Dzięki współpracy Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii UTP w Bydgoszczy z Wydziałem Farmaceutycznym Collegium Medicum UMK w Toruniu możliwa jest...

Katalog kierunków