KierunkiStudiów.pl

Menu

 • Start
 • Artykuły
 • Studia zimą, czyli Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa rekrutuje

06.02.2018, 13:44

Studia zimą, czyli Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa rekrutuje

W środku zimy na studia? To możliwe! Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa kolejny już raz prowadzi marcową rekrutację. To jedna z nielicznych uczelni w kraju, gdzie nabór na studia odbywa się dwa razy w roku!

Siedem kierunków studiów licencjackich, trzy kierunki studiów magisterskich, kilkanaście specjalności na każdym z nich oraz bogaty wachlarz studiów podyplomowych i aż siedem lokalizacji, w których można podjąć kształcenie. Tak w skrócie wygląda oferta poznańskiej Uczelni, która co roku wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kandydatów i dopasowuje swoją ofertę do ich oczekiwań i wymagań, jakie stawia współczesny rynek pracy.

W Wyższej Szkole Bezpieczeństwa studia II stopnia realizowane są na kierunku bezpieczeństwo narodowe, bezpieczeństwo wewnętrzne i psychologia. Na studiach licencjackich możliwości jest znacznie więcej. Uczelnia oferuje bezpieczeństwo narodowe, bezpieczeństwo wewnętrzne, bezpieczeństwo publiczne, bezpieczeństwo zdrowotne, pedagogikę, psychologię i zarządzanie. Na każdym z kierunków kilkanaście specjalności do wyboru. Od bezpieczeństwa antyterrorystycznego przez hortiterapię po pedagogikę pracy z BHP czy audyt i kontrolę jakości zarządzania. To tylko przykład tego, co czeka na kandydatów w marcowym naborze na studia.

Siedziba główna Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa zlokalizowana jest w Poznaniu, ale dzięki wydziałom zamiejscowym możliwe jest studiowanie z każdego zakątka Polski. Wydziały umiejscowione są w Gdańsku, Bartoszycach, Giżycku, Gliwicach, Jaworznie i Skoczowie.
Na kandydatów na studia w ofercie co roku czeka coś nowego. W tym roku absolutną nowością są studia II stopnia na kierunku Psychologia.
Co ważne – Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa to przede wszystkim praktyczny profil kształcenia, który realizowany jest m.in. podczas zajęć terenowych czy survivalowych obozów sportowych. Już podczas studiów uczelnia daje studentom możliwość zbierania cennych doświadczeń i realizowania swoich pasji. Zaletą studiowania w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa jest również niskie i niezmienne czesne.

Więcej: www.wsb.net.pl

Podobne artykuły

 1. Rekrutacja 2017/2018 /

  Propozycja UJ dla kandydatów

  Jak zabezpieczyć się przed smogiem? Czy zażywamy za dużo leków? Czy dieta bez glutenu jest dla każdego? Jak zarządzać szpitalem lub przychodnią...

 2. Rekrutacja 2017/2018 /

  Trwa rekrutacja na studia na UMCS

  Trwa rekrutacja na studia stacjonarne i niestacjonarne I,II i III stopnia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Szczegółowe zas...

 3. Rekrutacja 2017/2018 /

  Zimowa rekrutacja 2017/2018 na Politechnice Częstochowskiej

  15 stycznia 2018 r. Politechnika Częstochowska rozpoczyna zimową rekrutację na semestr letni 2017/2018 na 26 kierunków studiów II stopni...

 4. Rekrutacja 2017/2018 /

  Ostatnie miejsca na Akademii Morskiej w Szczecinie

  Na Akademii Morskiej w Szczecinie trwają ostatnie dni naborów na rok akademicki 2017/2018 na studia niestacjonarne na Wydziałach...

Katalog kierunków