KierunkiStudiów.pl

Menu

 • Start
 • Artykuły
 • Studia zimą, czyli Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa rekrutuje

06.02.2018, 13:44

Studia zimą, czyli Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa rekrutuje

W środku zimy na studia? To możliwe! Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa kolejny już raz prowadzi marcową rekrutację. To jedna z nielicznych uczelni w kraju, gdzie nabór na studia odbywa się dwa razy w roku!

Siedem kierunków studiów licencjackich, trzy kierunki studiów magisterskich, kilkanaście specjalności na każdym z nich oraz bogaty wachlarz studiów podyplomowych i aż siedem lokalizacji, w których można podjąć kształcenie. Tak w skrócie wygląda oferta poznańskiej Uczelni, która co roku wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kandydatów i dopasowuje swoją ofertę do ich oczekiwań i wymagań, jakie stawia współczesny rynek pracy.

W Wyższej Szkole Bezpieczeństwa studia II stopnia realizowane są na kierunku bezpieczeństwo narodowe, bezpieczeństwo wewnętrzne i psychologia. Na studiach licencjackich możliwości jest znacznie więcej. Uczelnia oferuje bezpieczeństwo narodowe, bezpieczeństwo wewnętrzne, bezpieczeństwo publiczne, bezpieczeństwo zdrowotne, pedagogikę, psychologię i zarządzanie. Na każdym z kierunków kilkanaście specjalności do wyboru. Od bezpieczeństwa antyterrorystycznego przez hortiterapię po pedagogikę pracy z BHP czy audyt i kontrolę jakości zarządzania. To tylko przykład tego, co czeka na kandydatów w marcowym naborze na studia.

Siedziba główna Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa zlokalizowana jest w Poznaniu, ale dzięki wydziałom zamiejscowym możliwe jest studiowanie z każdego zakątka Polski. Wydziały umiejscowione są w Gdańsku, Bartoszycach, Giżycku, Gliwicach, Jaworznie i Skoczowie.
Na kandydatów na studia w ofercie co roku czeka coś nowego. W tym roku absolutną nowością są studia II stopnia na kierunku Psychologia.
Co ważne – Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa to przede wszystkim praktyczny profil kształcenia, który realizowany jest m.in. podczas zajęć terenowych czy survivalowych obozów sportowych. Już podczas studiów uczelnia daje studentom możliwość zbierania cennych doświadczeń i realizowania swoich pasji. Zaletą studiowania w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa jest również niskie i niezmienne czesne.

Więcej: www.wsb.net.pl

Podobne artykuły

 1. Rekrutacja 2018/2019 /

  Wciąż trwa rekrutacja na UJ

  Na Uniwersytecie Jagiellońskim cały czas trwa sierpniowa rekrutacja uzupełniająca dla studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich....

 2. Rekrutacja 2018/2019 /

  Nabór uzupełniający w Akademii Morskiej w Szczecinie

  Akademia Morskia w Szczecinie uruchomiła nabór uzupełniający na rok akademicki 2018/2019 na wszystkie kierunki studiów stacjonarnyc...

 3. Rekrutacja 2018/2019 /

  Prawo na WSAiB najlepsze na Pomorzu

  Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni ponownie najlepsza na Pomorzu w prestiżowym - 12 już - Rankingu Wydział&oa...

 4. Rekrutacja 2018/2019 /

  Trwa rekrutacja w AM w Szczecinie

  Jak co roku, na chętnych kandydatów na studia w Akademii Morskiej w Szczecinie czekają miejsca na trzech wydziałach na studiach stacjonarnych i...

Katalog kierunków