KierunkiStudiów.pl

Menu

 • Start
 • Artykuły
 • KABUM czyli Drzwi Otwarte w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa

23.02.2018, 09:48

KABUM czyli Drzwi Otwarte w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa

Kolejna edycja Drzwi Otwartych już wkrótce w jednym z wydziałów Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa. Tym razem swoje atuty „od kuchni” będzie prezentował kandydatom Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach. II KABUM na WSB zaplanowano na 7 marca 2018 r.

Na początek zainteresowanych czeka szkolenie AKTYWNY STRZELEC, czyli praktyczne zajęcia z użyciem środków pozoracji mające na celu odstraszyć, zapobiec, a także ograniczyć zagrożenia. Szkolenie poprowadzi podoficer zawodowych sił zbrojnych RP oraz absolwent Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa - Przemysław Majcher.

Nie zabraknie też pokazu sprzętu i pojazdów militarnych jednostek wojskowych. To wszystko uczestnicy zobaczą przed budynkiem Wydziału. Organizatorzy zaplanowali też konkurs z nagrodami i prezentację oferty edukacyjnej.

Drzwi Otwarte to jedna z niewielu okazji, podczas których można zwiedzić uczelnię, poznać kadrę i uzyskać szczegółowe informacje o rekrutacji. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny! 

Drzwi Otwarte odbędą się 7 marca w godz. od 9.30 do 12.30, w auli gliwickiego Wydziału przy pl. Piłsudskiego 9. Zapraszamy!
>>Więcej: www.wsb.net.pl<<
>>Dołącz do wydarzenia na FB<<

Podobne artykuły

 1. Drzwi Otwarte /

  DZIEŃ AGH – 9 czerwca 2018 r.

  Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie zaprasza wszystkich pracowników, studentów oraz absolwentów wraz z rodzinami na wiel...

 2. Drzwi Otwarte /

  Dzień Otwarty na WST w Katowicach

  Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach zaprasza na Dzień Otwarty w dniu 8 czerwca 2018 r. Więcej szczegółów już wkrótce!

 3. Drzwi Otwarte /

  Majówka z SGGW

  Dni SGGW wpisały się już w kalendarz majowych wydarzeń na warszawskim Ursynowie. Każdego roku społeczność akademicka Szkoły Głównej Gospodarstw...

 4. Drzwi Otwarte /

  Dni Kultury Języka 2.0 na UMK w Toruniu

  11 i 12 kwietnia 2018 r. odbędą się „drzwi otwarte” Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Program – pod...

Katalog kierunków