KierunkiStudiów.pl

Menu

21.02.2020, 09:05

Targi Edukacyjne w Lublinie - 5 i 6 marca 2020 r.

Strefa zawodów, a w niej gotowanie na żywo, chemicy i mechanicy, Scena Talentów, turnieje szachowe, tłumy młodzieży i przede wszystkim szeroka oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych i uczelni – tak zapowiadają się Targi Edukacyjne, które już 5 i 6 marca 2020 r. odbędą się w Targach Lublin. Tu zaplanujesz swoją przyszłość.

Serwis kierunkistudiow.pl objął patronat medialny nad imprezą.

Poznaj szkołę marzeń
Targi Edukacyjne to największe wydarzenie o tym charakterze we wschodniej Polsce. W ubiegłym roku odwiedziło nas ponad 19 tysięcy młodych ludzi. Podczas tegorocznej edycji swoją ofertę zaprezentuje 100 wystawców - licea ogólnokształcące, technika, szkoły branżowe oraz uczelnie.

Znajdź zawód dla siebie
Lubisz gotować, a może interesuje Cię praca mechanika? W specjalnie wydzielonej strefie uczniowie zademonstrują umiejętności doskonalone na poszczególnych kierunkach w szkołach zawodowych. Na swoich stanowiskach zaprezentują się m.in. przyszli kucharze, stolarze, ogrodnicy, plastycy czy mechanicy. Wszystko po to, żeby młodzież odwiedzająca Targi mogła uzyskać jak najwięcej przydatnych informacji na temat różnych profesji.

Zaprezentuj swój talent
Ważnym punktem programu Targów Edukacyjnych w Lublinie są występy uczniów na Scenie Talentów. Nie musisz przystępować do castingu. Wystarczy, że zgłosisz swój udział wychowawcy lub dyrektorowi swojej szkoły. Jeżeli chcesz zaprezentować swoje możliwości artystyczne, wystąpić przed publicznością i kamerami, zadebiutuj u nas. Wokaliści, muzycy, tancerze, akrobaci, iluzjoniści, sportowcy, jak co roku, zaprezentują swoje umiejętności na scenie w Targach Lublin. A wszystko to w wyjątkowej atmosferze happeningu i z udziałem przyjaznej publiczności.

Prawo jazdy do wygrania
Targi Edukacyjne to nie tylko doskonała okazja, aby poznać swoją wymarzoną szkołę, ale również szansa na wygraną. Skończyłeś 18 lat? Znajdź Targi Edukacyjne 2020 na Facebooku i weź udział w konkursie. Do wygrania kurs na prawo jazdy kat. B.

Nauczycielu, targi też dla Ciebie
Podczas Targów Edukacyjnych w Lublinie nauczyciele będą mieć okazję zapoznania się z ofertą bezpłatnych szkoleń wyjazdowych organizowanych na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Targi to doskonała możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania wartościowych relacji, a także uzyskania szeregu przydatnych informacji o nowoczesnej edukacji. Na targach obecni będę specjaliści z Instytutu Badań Edukacyjnych. Na ich stoisku będzie można uzyskać odpowiedzi na najtrudniejsze pytania w zakresie Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

Targi Edukacyjne w Lublinie
5 marca 2020 (czwartek) – godz. 9:00 – 16:00 | 6 marca 2020 (piątek) – godz. 9:00 – 15:00
Targi Lublin SA, ul. Dworcowa 11 (hala C)

WSTĘP BEZPŁATNY!
>>Więcej informacji<<

Podobne artykuły

 1. Targi edukacyjne /

  Targi Promocja Edukacyjna 2020 - 17 marca 2020 r. - ODWOŁANE!

  Zgodnie z decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z powodu zagrożenia rozprzestrzenianiem się koronawirusa Targi PROMOCJA EDUKACYJNA, któ...

 2. Targi edukacyjne /

  X. Targi Edukacyjne Powiatu Cieszyńskiego - 28 lutego 2020 r.

  28 lutego 2020 roku w hali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych przy Pl. Londzina 3 w Cieszynie odbędą się...

 3. Targi edukacyjne /

  X Targi Edukacyjne Powiatu Mikołowskiego - 27 lutego 2020 r.

  27 lutego 2020 roku w hali sportowej MOSiR w Mikołowie przy ul. Bandurskiego 1A odbędą się „X. Targi Edukacyjne Powiatu Mikołowskiego&...

 4. Targi edukacyjne /

  Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2020

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Podkarpackich Spotkaniach Edukacyjnych 2020. Serwis kierunkistudiow.pl objął patronat m...

Katalog kierunków