KierunkiStudiów.pl

Menu

 • Start
 • Artykuły
 • Dzień Otwartych Drzwi na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Krakowie - 2 kwietnia 2022 r.

31.03.2022, 13:08

Dzień Otwartych Drzwi na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Krakowie - 2 kwietnia 2022 r.

Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi w sobotę 2 kwietnia 2022 r.

Tegoroczna edycja Dnia Otwartych Drzwi przyjmie formę hybrydową - spotkania z kandydatami na studia odbędą się zarówno stacjonarnie, jak i wirtualnie.

W ramach Dnia Otwartych Drzwi Wydział zaprezentuje kilka swoich kluczowych pracowni w budynkach przy ul. Lea i Karmelickiej. Kandydaci będą mogli zapoznać się ze specyfiką zawodu konserwatora oraz ofertą edukacyjną Wydziału, a także porozmawiać z wykładowcami i studentami. Pełna rozpiska godzinowa dostępna jest w programie Dnia Otwartych Drzwi dostępnym na stronie.

Przy okazji odbędą się dwa wydarzenia online:

 • o godz. 17.00 - popularyzatorski wykład online dr Edyty Bernady pt. Światłem malowane – zagadnienia technologiczne i konserwatorskie średniowiecznych witraży.
 • o godz. 18.00 - panel Q&A online, na którym osoby zainteresowane studiami na Wydziale uzyskają odpowiedzi na zadawane pytania.

Oba wydarzenia online odbędą się na tym samym kanale Microsoft Teams. Zapisy prowadzone są w formularzu. Link do spotkania na platformie Microsoft Teams zostanie przesłany na podany adres e-mail w dniu wykładu.

Podobne artykuły

 1. Drzwi Otwarte /

  Dni Otwarte w WSIiZ w Warszawie - 16 i 22 września 2023 r.

  Dwukrotnie we wrześnie 2023 r. Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie otworzy swoje drzwi dla kandydatów. Celem Dni Otwartych jest prze...

 2. Drzwi Otwarte /

  Dzień Otwarty last minute w SGGW - 8.07.2023 r.

  7 lipca 2023 r. maturzyści poznają wyniki matur, a do 10 lipca mają czas na zarejestrowanie się w Internetowym Systemie Rekrutacji. Dlatego w sobotę 8...

 3. Drzwi Otwarte /

  Dni SGGW w Warszawie - 19 i 20 maja 2023 r.

  SGGW zaprasza do udziału w XXI edycji Dni Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, które w tym roku odbędą się w dniach 19 i...

 4. Drzwi Otwarte /

  Dzień Otwarty MBA w SGH - 24 maja 2023 r.

  Serdecznie zapraszamy na spotkanie ONLINE z kandydatami na kierunek IB Master Studies in International Business (IB) – Open Day, 24 maja br. o g...

Katalog kierunków