KierunkiStudiów.pl

Menu

 • Start
 • Artykuły
 • Dzień Otwartych Drzwi na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Krakowie - 2 kwietnia 2022 r.

31.03.2022, 13:08

Dzień Otwartych Drzwi na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Krakowie - 2 kwietnia 2022 r.

Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi w sobotę 2 kwietnia 2022 r.

Tegoroczna edycja Dnia Otwartych Drzwi przyjmie formę hybrydową - spotkania z kandydatami na studia odbędą się zarówno stacjonarnie, jak i wirtualnie.

W ramach Dnia Otwartych Drzwi Wydział zaprezentuje kilka swoich kluczowych pracowni w budynkach przy ul. Lea i Karmelickiej. Kandydaci będą mogli zapoznać się ze specyfiką zawodu konserwatora oraz ofertą edukacyjną Wydziału, a także porozmawiać z wykładowcami i studentami. Pełna rozpiska godzinowa dostępna jest w programie Dnia Otwartych Drzwi dostępnym na stronie.

Przy okazji odbędą się dwa wydarzenia online:

 • o godz. 17.00 - popularyzatorski wykład online dr Edyty Bernady pt. Światłem malowane – zagadnienia technologiczne i konserwatorskie średniowiecznych witraży.
 • o godz. 18.00 - panel Q&A online, na którym osoby zainteresowane studiami na Wydziale uzyskają odpowiedzi na zadawane pytania.

Oba wydarzenia online odbędą się na tym samym kanale Microsoft Teams. Zapisy prowadzone są w formularzu. Link do spotkania na platformie Microsoft Teams zostanie przesłany na podany adres e-mail w dniu wykładu.

Podobne artykuły

 1. Drzwi Otwarte /

  Dzień Otwarty na Politechnice Krakowskiej - 19 kwietnia 2024 r.

  Politechnika Krakowska zaprasza tegoroczne maturzystki i maturzystów oraz wszystkie osoby zainteresowane kształceniem na Politechnice na Dzień...

 2. Drzwi Otwarte /

  Dzień Otwarty z Chemią w WSIiZ w Warszawie - 7 czerwca 2024 r.

  Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie zaprasza 7 czerwca 2024 r. na Dzień Otwarty z CHEMIĄ KOSMETYCZNĄ, CHEMIĄ OGÓLNĄ, CHEMIĄ ŻWNOŚCI...

 3. Drzwi Otwarte /

  Dzień Otwarty z Pielęgniarstwem w WSIiZ - 13 maja 2024 r.

  12 maja przypada Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i w ramach obchodów Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie organizuje Dzień Otwarty...

 4. Drzwi Otwarte /

  Dzień Otwarty w WAT - harmonogram

  Wojskowa Akademia Techniczna – największa uczelnia wojskowa w kraju – zaprasza do udziału w Dniu Otwartym, który odbędzie się 23 ma...

Katalog kierunków