KierunkiStudiów.pl

Menu

 • Start
 • Artykuły
 • Dzień Otwartych Drzwi na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Krakowie - 2 kwietnia 2022 r.

31.03.2022, 13:08

Dzień Otwartych Drzwi na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Krakowie - 2 kwietnia 2022 r.

Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi w sobotę 2 kwietnia 2022 r.

Tegoroczna edycja Dnia Otwartych Drzwi przyjmie formę hybrydową - spotkania z kandydatami na studia odbędą się zarówno stacjonarnie, jak i wirtualnie.

W ramach Dnia Otwartych Drzwi Wydział zaprezentuje kilka swoich kluczowych pracowni w budynkach przy ul. Lea i Karmelickiej. Kandydaci będą mogli zapoznać się ze specyfiką zawodu konserwatora oraz ofertą edukacyjną Wydziału, a także porozmawiać z wykładowcami i studentami. Pełna rozpiska godzinowa dostępna jest w programie Dnia Otwartych Drzwi dostępnym na stronie.

Przy okazji odbędą się dwa wydarzenia online:

 • o godz. 17.00 - popularyzatorski wykład online dr Edyty Bernady pt. Światłem malowane – zagadnienia technologiczne i konserwatorskie średniowiecznych witraży.
 • o godz. 18.00 - panel Q&A online, na którym osoby zainteresowane studiami na Wydziale uzyskają odpowiedzi na zadawane pytania.

Oba wydarzenia online odbędą się na tym samym kanale Microsoft Teams. Zapisy prowadzone są w formularzu. Link do spotkania na platformie Microsoft Teams zostanie przesłany na podany adres e-mail w dniu wykładu.

Podobne artykuły

 1. Drzwi Otwarte /

  Dzień Otwarty w WSIiZ w Warszawie - 4. marca 2022 r.

  Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie zaprasza w dniu 4. marca 2022 r. na Dzień Otwarty, podczas którego kandydaci będą mogli zapoznać...

 2. Drzwi Otwarte /

  Dzień Otwarty w WSIiZ w Warszawie - 3. grudnia 2022 r.

  3. grudnia 2022 r. Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie organizuje Dzień Otwarty, podczas którego kandydaci będą mogli zapoznać się z...

 3. Drzwi Otwarte /

  Dzień otwarty w SGH - 15 października 2022 r.

  Jesienna edycja dnia otwartego w Szkole Głównej Handlowej odbędzie się w sobotę 15 października 2022 r.W Auli Spadochronowej SGH zaprezentują s...

 4. Drzwi Otwarte /

  Dni SGGW. Piknik naukowy na kampusie uczelni - 20 i 21 maja 2022 r.

  Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego powraca z organizacją na terenie kampusu uczelni, ot...

Katalog kierunków