KierunkiStudiów.pl

Menu

 • Start
 • Artykuły
 • Planujesz studia za granicą? Przed nami X Elab Education Expo - największe targi edukacji zagranicznej w Polsce

02.10.2023, 13:47

Planujesz studia za granicą? Przed nami X Elab Education Expo - największe targi edukacji zagranicznej w Polsce

14 października 2023 w Warszawie odbędzie się Elab Education Expo. To już dziesiąta edycja wydarzenia poświęconego edukacji międzynarodowej i budowaniu ścieżki kariery.

Targi co roku skupiają przedstawicieli uczelni, absolwentów studiów zagranicznych oraz rodziców i młodych ludzi planujących dalszą edukację poza granicami kraju. Hasło tegorocznej edycji brzmi “Create your future”.

Na uczestników czekają spotkania z reprezentantami uczelni z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Włoch czy Irlandii. Ponadto, w ramach targów odbędą się wykłady, prezentacje i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz gadżetami od uczelni. Podczas wydarzenia do dyspozycji będą również konsultanci i eksperci Elab, którzy chętnie odpowiedzą na pytania i wątpliwości uczestników odnośnie do edukacji za granicą. Osoby odwiedzające targi dowiedzą się, jak wybrać najlepszą ścieżkę kariery, a przede wszystkim, jak dostać się na wymarzone studia zagraniczne.

– Celem wydarzenia jest wyjście naprzeciw potrzebom uczniów oraz ich opiekunów i tym samym zapewnienie im przestrzeni do merytorycznej wymiany wiedzy w temacie studiów za granicą. Nasze targi są największym tego typu wydarzeniem w Polsce – zeszłoroczna edycja wydarzenia przyciągnęła ponad 2 tys. osób – komentuje Karol Glonek, Premium Education Consultant w Elab Education Laboratory. – Uczestnictwo w Elab Education Expo jest często pierwszym krokiem podejmowanym przez młodzież rozważającą edukację za granicą. Spotkania z ekspertami oraz rozmowy z przedstawicielami i absolwentami uczelni zagranicznych pozwalają im rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące studiów poza granicami kraju i zachęcają do wkroczenia na międzynarodową ścieżkę edukacji – dodaje Glonek.

Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem w poprzednich latach, w tym roku organizatorzy zadbali o zapewnienie większej przestrzeni. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w ADN Conference Center na terenie Browarów Warszawskich.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy się zarejestrować. Szczegółowy plan targów można znaleźć na stronie wydarzenia.

Podobne artykuły

 1. Targi edukacyjne /

  XXV Ogólnopolskie Targi „Edukacja 2023” w Katowicach - 21-22 marca 2023 r.

  Już 25. raz organizatorzy (Biuro Organizacyjne Targów oraz Fundacja VIRIBUS UNITIS) zapraszają do katowickiego SPODKA na Ogólnopolskie T...

 2. Targi edukacyjne /

  Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów PERSPEKTYWY 2022

  Po dwóch edycjach organizowanych w przestrzeni online, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu zaprasza na stacjonarny Kujawsko-Pomorski Salon...

 3. Targi edukacyjne /

  Targi Edukacyjne już wkrótce w Lublinie! - 9 i 10 marca 2023 r.

  Stoiska szkół wyższych i średnich, pokazy, prezentacje, scena talentów, oferta zajęć pozalekcyjnych – to tylko niektóre atr...

 4. Targi edukacyjne /

  Studia w każdym zakątku świata

  Elab Expo po raz dziewiąty przyciągnęło osoby zainteresowane edukacją za granicą.W zeszłym tygodniu uczniowie i ich rodzice mogli wziąć udział w dziew...

Katalog kierunków