KierunkiStudiów.pl

Menu

 • Start
 • Artykuły
 • Planujesz studia za granicą? Przed nami X Elab Education Expo - największe targi edukacji zagranicznej w Polsce

02.10.2023, 13:47

Planujesz studia za granicą? Przed nami X Elab Education Expo - największe targi edukacji zagranicznej w Polsce

14 października 2023 w Warszawie odbędzie się Elab Education Expo. To już dziesiąta edycja wydarzenia poświęconego edukacji międzynarodowej i budowaniu ścieżki kariery.

Targi co roku skupiają przedstawicieli uczelni, absolwentów studiów zagranicznych oraz rodziców i młodych ludzi planujących dalszą edukację poza granicami kraju. Hasło tegorocznej edycji brzmi “Create your future”.

Na uczestników czekają spotkania z reprezentantami uczelni z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Włoch czy Irlandii. Ponadto, w ramach targów odbędą się wykłady, prezentacje i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz gadżetami od uczelni. Podczas wydarzenia do dyspozycji będą również konsultanci i eksperci Elab, którzy chętnie odpowiedzą na pytania i wątpliwości uczestników odnośnie do edukacji za granicą. Osoby odwiedzające targi dowiedzą się, jak wybrać najlepszą ścieżkę kariery, a przede wszystkim, jak dostać się na wymarzone studia zagraniczne.

– Celem wydarzenia jest wyjście naprzeciw potrzebom uczniów oraz ich opiekunów i tym samym zapewnienie im przestrzeni do merytorycznej wymiany wiedzy w temacie studiów za granicą. Nasze targi są największym tego typu wydarzeniem w Polsce – zeszłoroczna edycja wydarzenia przyciągnęła ponad 2 tys. osób – komentuje Karol Glonek, Premium Education Consultant w Elab Education Laboratory. – Uczestnictwo w Elab Education Expo jest często pierwszym krokiem podejmowanym przez młodzież rozważającą edukację za granicą. Spotkania z ekspertami oraz rozmowy z przedstawicielami i absolwentami uczelni zagranicznych pozwalają im rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące studiów poza granicami kraju i zachęcają do wkroczenia na międzynarodową ścieżkę edukacji – dodaje Glonek.

Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem w poprzednich latach, w tym roku organizatorzy zadbali o zapewnienie większej przestrzeni. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w ADN Conference Center na terenie Browarów Warszawskich.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy się zarejestrować. Szczegółowy plan targów można znaleźć na stronie wydarzenia.

Podobne artykuły

 1. Targi edukacyjne /

  Politechnika Krakowska na Krakowskim Salonie Maturzystów - 27 i 28 września 2023 r.

  27 i 28 września 2023 r. przedstawiciele Politechniki Krakowskiej wezmą udział w Krakowskim Salonie Maturzystów, który odbędzie się w Au...

 2. Targi edukacyjne /

  SGH na targach edukacyjnych w Warszawie - 15-16 marca 2024 r.

  Szkoła Główna Handlowa zaprasza na swoje stoisko na największych targach edukacyjnych w Warszawie, które odbędą się 15-16 marca 2024 r....

 3. Targi edukacyjne /

  XXVI Ogólnopolskie Targi „Edukacja 2024” w Katowicach - 19-20 marca 2024 r.

  W dniach 19-20 marca 2024 r., godz. 9.00-15.00 odbędzie się kolejna edycja tarów edukacyjnych w Katowicach EDUKACJA 2024, które z pewnoś...

 4. Targi edukacyjne /

  XXV Ogólnopolskie Targi „Edukacja 2023” w Katowicach - 21-22 marca 2023 r.

  Już 25. raz organizatorzy (Biuro Organizacyjne Targów oraz Fundacja VIRIBUS UNITIS) zapraszają do katowickiego SPODKA na Ogólnopolskie T...

Katalog kierunków