KierunkiStudiów.pl

Menu

01.03.2017, 13:10

Zaplanuj sobie ten dzień z SGH! - 18 marca 2017 r.

Jakie studia wybrać? #kierunekSGH :) W marcu masz szansę lepiej poznać Szkołę Główną Handlową w Warszawie, dzięki dwóm wydarzeniom edukacyjnym. 10 i 11 marca 2017 r. podczas Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego (MSE) w Warszawie wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość by studentami i pracownikami Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie o zbliżającej się rekrutacji, studiach oraz możliwościach rozwoju na kierunkach ekonomicznych.

Na zainteresowanych studiami w SGH czekają różnorodne atrakcje. Przede wszystkim będą mogli zapoznać się z prezentacją o ofercie programowej studiów. Przewidzieliśmy też możliwość by wszyscy goście stoiska Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie będą mogli zrobić sobie zdjęcie z naszą maskotką, Rekinem Biznesu. Tę oryginalną pamiątkę wyślemy na adres poczty elektronicznej, by przypominała o naszym spotkaniu. Podczas MSE zaprezentujemy również naszą nową eskpozycję, która będzie pojawiać się na wszystkich ważnych wydarzeniach, gdzie nie może zabraknąć SGH.

Ale to nie wszystko. Mamy dla Ciebie jeszcze jedno wydarzenie. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie swój Dzień Otwarty organizuje w sobotę, 18 marca 2017 r. Podczas spotkania ze studentami najlepszej uczelni ekonomicznej w Polsce kandydaci mają szansę dowiedzieć się wszystkiego o rekrutacji na SGH z pierwszej ręki. Spotkać się z naszymi wykładowcami i lektorami, wziąć udział w próbnym wykładzie. Zobaczyć kampus i porozmawiać o tym jak wyglądają studia, sesja i działalność w organizacjach studenckich.

Jeśli jeszcze stoisz przed wyborem przedmiotów maturalnych i zastanawiasz się co możesz zrobić przez kolejny rok polecamy spotkanie przy stoisku Olimpiada Przedsiębiorczości. Jej laureaci wygrywają indeks SGH a finaliści mają ułatwioną rekrutację na naszą Uczelnię.
Od dawna zajmujesz się sportem? A może chcesz rozwijać swoje umiejętności i rozpocząć coś nowego. Dzięki prezentacji sekcji sportowych – od aerobiku do tańca, przez boks i sporty drużynowe zobaczysz, że SGH to nie tylko studia ale też tysiące znajomości, przygód i nowych wyzwań.
Dla wszystkich, którzy myślą o wyjazdach zagranicznych oferujemy rozmowę z pracownikami Centrum Programów Międzynarodowych, którzy opowiedzą o podwójnych dyplomach, programie Erasmus+ lub innych możliwościach wyjazdów. SGH ma obecnie około 270 umów z uczelniami partnerskimi na całym świecie – jest w czym wybierać.

Ofertę naszych lektoratów zaprezentuje Centrum Nauki Języków Obcych, dzięki któremu poznasz, jak ważna jest nauka języka na SGH oraz, jakie certyfikaty językowe można zdobyć podczas nauki na naszej Uczelni.

W trakcie Dnia Otwartego SGH będziemy robić zdjęcia z naszą maskotką: rekinem biznesu. Będziecie mogli go spotkać na Auli Spadochronowej w trakcie całego dnia. Oprócz tego nasi studenci z Samorząd Studentów SGH oprowadzą was po całym kampusie.

KIEDY: 18 marca 2017 (sobota)
GDZIE: al. Niepodległości 162 (nasz charakterystyczny różowy budynek)
PRZYSTANEK: Metro Pole Mokotowskie
DOJAZD: metro (M1), tramwaj (17, 33), autobus (119, 167, 168, 174, 195, 700).

➡ HASHTAG WYDARZENIA: #kierunekSGH ⬅

Złap nas w sieci:
FACEBOOK: SGH Warsaw School of Economics 
TWITTER: http://twitter.com/sghwarsaw
INSTAGRAM: http://www.instagram.com/sghwarsaw

>>Więcej informacji o Dniu Otwartym<<

 

Podobne artykuły

 1. Drzwi Otwarte /

  Dzień Otwarty WIT - 1 lipca 2017 r.

  1 lipca 2017 r. Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT zaprasza na swoje Drzwi Otwarte. >>Więcej na stronie wit.edu.pl<<

 2. Drzwi Otwarte /

  Dzień AGH - 10 czerwca 2017

  Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie zaprasza wszystkich studentów, pracowników oraz absolwentów wraz z rodzinami na wiel...

 3. Drzwi Otwarte /

  Dzień Otwarty w WST w Katowicach - 31 maja 2017 r.

  W dniu 31 maja 2017 roku (środa) w godz. 9.30 – 14.00 w siedzibie Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach będzie miał miejsce drugi w tym roku D...

 4. Drzwi Otwarte /

  Nauka jest fascynująca – sprawdź podczas Dni SGGW

  Każdego roku w połowie maja Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego organizuje na terenie kampusu Dni SGGW. W trakcie pikniku, na który za...

Katalog kierunków