KierunkiStudiów.pl

Menu

 • Start
 • Artykuły
 • e-Targi Promocja Edukacyjna 2022 na UMK w Toruniu - 29 marca 2022 r.

14.03.2022, 21:04

e-Targi Promocja Edukacyjna 2022 na UMK w Toruniu - 29 marca 2022 r.

29 marca 2022 roku Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu otwiera drzwi wirtualnego kampusu i zaprasza na targi Promocja Edukacyjna 2022 w nowej, zaskakującej odsłonie.

Kampus z milionów pixeli

Tegoroczna edycja ma niecodzienną oprawę. Z milionów pikseli odwzorowaliśmy przestrzeń naszego kampusu na platformie Gather.Town. W ostatni wtorek marca punktualnie o godz. 12:00 powitamy pierwszych uczestników naszych targów.
Targi edukacyjne to doskonała okazja dla maturzystów, by zapoznać się z ofertą dydaktyczną szkół wyższych, zasadami rekrutacji i – tym samym – ułatwić podjęcie decyzji o wyborze przyszłej uczelni.
Osoby niezdecydowane będą mogły porozmawiać z doradcami z Biura Karier UMK, którzy pomogą określić predyspozycje zawodowe i wybrać odpowiedni kierunek studiów.
W trakcie targów przyszłe studentki i przyszli studenci będą mogli pospacerować po kampusie, zajrzeć na wydziały, porozmawiać z pracownikami, naukowcami oraz studentami UMK i poczuć akademicką atmosferę uniwersytetu badawczego. Na uczestników czeka wiele niespodzianek.

Jak wziąć udział w targach?

Aby dołączyć wystarczy kliknąć link, stworzyć swojego awatara i wejść do wirtualnego świata.
Można włączyć kamerę i rozmawiać na żywo. Jeśli ktoś nie ma na to ochoty, może użyć prywatnego czatu. Można dowiedzieć się więcej o kierunkach, które oferuje Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. W budynku Rektoratu będzie można znaleźć przejścia do wszystkich naszych wydziałów, nawet tych, które znajdują się w Bydgoszczy! Spacerując po kampusie będzie można spotkasz studentów UMK, którzy opowiedzą, jak studiuje się na naszej Uczelni. W Auli UMK swoją ofertę przedstawią uczelnie z całej Polski.

Do zobaczenia na targach!

Podobne artykuły

 1. Targi edukacyjne /

  Planujesz studia za granicą? Przed nami X Elab Education Expo - największe targi edukacji zagranicznej w Polsce

  14 października 2023 w Warszawie odbędzie się Elab Education Expo. To już dziesiąta edycja wydarzenia poświęconego edukacji międzynarodowej i budowani...

 2. Targi edukacyjne /

  XXV Ogólnopolskie Targi „Edukacja 2023” w Katowicach - 21-22 marca 2023 r.

  Już 25. raz organizatorzy (Biuro Organizacyjne Targów oraz Fundacja VIRIBUS UNITIS) zapraszają do katowickiego SPODKA na Ogólnopolskie T...

 3. Targi edukacyjne /

  Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów PERSPEKTYWY 2022

  Po dwóch edycjach organizowanych w przestrzeni online, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu zaprasza na stacjonarny Kujawsko-Pomorski Salon...

 4. Targi edukacyjne /

  Targi Edukacyjne już wkrótce w Lublinie! - 9 i 10 marca 2023 r.

  Stoiska szkół wyższych i średnich, pokazy, prezentacje, scena talentów, oferta zajęć pozalekcyjnych – to tylko niektóre atr...

Katalog kierunków