KierunkiStudiów.pl

Menu

 • Start
 • Artykuły
 • Dzień Otwarty na Uniwersytecie Zielonogórskim - 1. marca 2023 r.

27.02.2023, 16:38

Dzień Otwarty na Uniwersytecie Zielonogórskim - 1. marca 2023 r.

1 marca 2023 r. Uniwersytet Zielonogórski zaprasza na Dzień Otwarty! Podczas wydarzenia będzie można poznać wszystkie uniwersyteckie wydziały. Oprócz dostarczenia wszelkich informacji dotyczących oferty dydaktycznej, przedstawiciele wydziałów przeprowadzą także prezentacje, pokazy, warsztaty, quizy i konkursy.

To świetna okazja do spotkania ze studentami UZ, poznania ich działalności i sukcesów. Studenci opowiedzą o swoich kołach naukowych i wrażeniach związanych ze studiowaniem w Zielonej Górze, a także o możliwościach, jakie dał im nasz uniwersytet.

Ponadto w czasie trwania wydarzenia będzie można wysłuchać kilku wykładów popularnonaukowych.

Dodatkowym atutem Dnia Otwartego będzie możliwość konsultacji z jednostkami UZ, z którymi przyszli kandydaci będą mieli styczność - Biurem Rekrutacji i Biurem Promocji. Nie zabraknie też oferty dotyczącej wyjazdów za granicę w ramach Programu Ersamus+. O wszystkim opowiedzą przedstawiciele Działu Współpracy z Zagranicą.

Kampanii promocyjnej uczelni przyświeca hasło Weź kierunek na UZ i wkręć się w Zieloną Górę, dlatego też nie zabraknie podczas  wydarzenia przedstawicieli miasta - Visit Zielona Góra. Poznamy, nie tylko turystyczne, atrakcje Winnego Grodu. Nie zabraknie też pysznej kawy od Reprezentuj.com.

Patronem medialnym Dnia Otwartego UZ jest Akademickie Radio Index, które zadba o oprawę muzyczną i atmosferę podczas wydarzenia.

Dzień Otwarty Uniwersytetu Zielonogórskiego, odbędzie się w środę, 1 marca 2023 r. w godz. 9.00 – 14.00, w  budynku A-29 przy ul. Prof. Szafrana 4a (siedziba wydziałów: Fizyki i Astronomii oraz Matematyki, Informatyki i Ekonometrii).

UWAGA! Aby wziąć udział w Dniu Otwartym należy zapisać się przez formularz::
https://webapps.uz.zgora.pl/www_festiwal/public/

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w aulach obowiązują również osobne zapisy na wykłady popularnonaukowe (poprzez ten sam formularz).

Zapisy do 20 lutego 2023 r.

Podobne artykuły

 1. Drzwi Otwarte /

  Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej - 31 marca 2023 r.

  Prezentacja oferty edukacyjnej Politechniki Śląskiej, spotkania ze studentami oraz przedstawicielami kół naukowych, zwiedzanie wydziałów...

 2. Drzwi Otwarte /

  Dzień Otwarty Wojskowej Akademii Technicznej – 25 marca 2023 r.

  Wojskowa Akademia Techniczna na co dzień zamknięta dla osób z zewnątrz, 25 marca 2023 r. otworzy drzwi dla wszystkich chętnych do zapoznania si...

 3. Drzwi Otwarte /

  Dzień Otwarty Politechniki Białostockiej - 22 marca 2023 r.

  22 marca 2023 r. odbędzie się Dzień Otwarty Politechniki Białostockiej! Czekamy na Ciebie!Zapisz się do 21 marca 2023. Wstęp jest wolny, ale na niekt&...

 4. Drzwi Otwarte /

  Dzień Otwarty Wydziału Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej - 3 czerwca 2022 r.

  Dzień Otwarty Wydziału Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej połączony z Studencką Sesją Naukową oraz ze Spotkaniem z Pracodawcą odb...

Katalog kierunków