KierunkiStudiów.pl

Menu

18.03.2024, 08:36

Dzień Otwarty UJ - 22 marca 2024 r.

Zapraszamy na Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego, który odbędzie się 22 marca 2024 roku (piątek), w godzinach od 9:00 do 15:00 w Auditorium Maximum UJ (ul. Krupnicza 33, 31-123 Kraków). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Nie obowiązują zapisy.

W programie: prezentacje wydziałów i jednostek, wykłady otwarte, spotkania z organizacjami studenckimi i jednostkami UJ.

WYKŁADY OTWARTE (Aula Duża A, parter)

PUNKT INFORMACYJNO-REKRUTACYJNY (Hall, parter) – przedstawiciele Działu Rekrutacji na Studia odpowiedzialnego za rekrutację w Uniwersytecie Jagiellońskim będą do Waszej dyspozycji – odpowiedzą na wszystkie pytania związane z rekrutacją na studia, udzielą informacji o zasadach kwalifikacji, limitach przyjęć, harmonogramie rekrutacji, sposobie rejestracji na studia i na temat uwzględniania osiągnięć w olimpiadach ogólnopolskich i konkursach. Dodatkowe spotkania z przedstawicielami Działu Rekrutacji na Studia - 9:15 (Aula Duża A) oraz 13:00 (Aula Duża B).

STOISKA 16 WYDZIAŁÓW (Sala Wystawowa, II piętro) – tutaj będzie można bezpośrednio porozmawiać ze studentami i pracownikami naukowymi oraz zapoznać się z ofertą edukacyjną Wydziałów.

STOISKA ORGANIZACJI STUDENCKICH (Sala Seminaryjna, II piętro) I JEDNOSTEK UJ (Sala Konferencyjna, II piętro) – bo studiowanie, to nie tylko nauka i czas spędzony w aulach wykładowych. Kultura, zdrowie i rekreacja, rozwijanie pasji – w jednym miejscu będziecie mogli zapoznać się z bogatą ofertą, jaką UJ ma dla Was w czasie odpoczynku od nauki.

PREZENTACJE WYDZIAŁÓW (Aula Duża A i B, Aula Średnia A i B, Aula Mała) – uzupełnieniem spotkań przy stoiskach wydziałowych będą prezentacje poszczególnych Wydziałów w formie prezentacji multimedialnych, filmów, dyskusji.

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE NA WYDZIAŁACH – zapraszamy także do aktywności na wybranych Wydziałach i w Muzeum UJ Collegium Maius. W programie m.in.: warsztaty, pokazy, prezentacje, wykłady, spotkania, spacery, wycieczki, gry terenowe, itp. Szczegóły poniżej.

Zapraszamy także na występ Orkiestry Kameralnej UJ „All In Orchestra”. Tym razem zespół wystąpi w nietypowej odsłonie. Orkiestra będzie reprezentowana przez dwa odrębne kwartety smyczkowe, które wykonają dwa utwory muzyczne nestorów muzyki polskiej: 4 Melodie śląskie Witolda Lutosławskiego oraz Quartetto Grażyny Bacewicz. Godzina 12:00, półpiętro.

For the first time will be delivered a presentation about the University's English-language education offer, entitled Discover a World of Opportunities: English Language Studies at Jagiellonian University. The presentation will be held in English at 1.00 p.m. in the Small Lecture Hall (Aula Mała). A great occasion to learn in a short 20 minutes about the entire offer of English-language studies at the Jagiellonian University and to discover what opportunities they open up.

Organizatorem Dnia Otwartego jest Centrum Promocji i Komunikacji UJ. Współorganizatorem jest Samorząd Studentów UJ.

>>Dołącz do wydarzenia na FB<<
>>Szczegółowy program wydarzenia<<

Podobne artykuły

 1. Drzwi Otwarte /

  Dzień Otwarty w WAT - harmonogram

  Wojskowa Akademia Techniczna – największa uczelnia wojskowa w kraju – zaprasza do udziału w Dniu Otwartym, który odbędzie się 23 ma...

 2. Drzwi Otwarte /

  Dzień Otwarty Akademii Śląskiej - 27 marca 2024 r.

  27 marca 2024 roku o godz. 9:00 rozpocznie się Dzień Otwarty Akademii Śląskiej. Dla kandydatów na studia przygotowano szereg atrakcji, takich j...

 3. Drzwi Otwarte /

  Dzień Otwarty w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie - 23 marca 2024 r.

  Dzień Otwarty w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się w dniu 23 marca 2024 r. w godzinach 10.00-14.00.Z myślą o kandydatach Uc...

 4. Drzwi Otwarte /

  Dni Otwarte Wydziałów Uniwersytetu Zielonogórskiego 2024 - sprawdź terminy

  Uniwersytet Zielonogórski zaprasza na kolejne Dni Otwarte Wydziałów UZ! Będzie to okazja dla maturzystów, by przekonać się jak wy...

Katalog kierunków